PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639}

Brooklyn Boogie

Blue in the Face
7,5 7 495
ocen
7,5 10 1 7495
7,4 5
ocen krytyków
Brooklyn Boogie
powrót do forum filmu Brooklyn Boogie

Majstersztyk!

ocenił(a) film na 9

Ten film to perełka, jedyna w swoim rodzaju. Naturszczycy i gwiazdy, mieszanka wybuchowa, ale ryzykowna. Tym razem ryzyko się opłaciło. Zawodowi aktorzy nie przyćmili amatorów swoją grą i wyszło to filmowi na dobre. Jeśli chodzi o mnie, to najlepsze są kwestie Jarmuscha i sonda przeprowadzana przez Michaela J. Foxa, cudo! "Zrobisz mi zdjęcie z moim ostatnim papierosem?"

użytkownik usunięty
polliter

Potwierdzam! Dawno nie widziałem tak pozytywnie zakręconego filmu, niby o niczym ale o wszystkim:) No i sonda przebiła wszystko, nawet Jarmuscha gadki o Japonii i o nazistach palących fajki:).W ogóle cały ten monolog podczas "ankiety" konkret.( Np: Co zmieniłbyś w swoim penisie?'- To intymne pytanie - Przecież to anonimowa ankieta. Jest za krótki..? - nie,nie..- za cienki? - Nieeee, skręca w lewo trochę. - a czyli Rogal ) hahah :D:D:D
8 i do ulubionych.. A oczywiście film krótszy od "Smoke" i niby druga część ale dla mnie bardziej żywszy :)

ocenił(a) film na 9

A pamiętasz "belgijskie gofry", o których nikt w Belgii nie słyszał? I Lou Reed... "Zaglądasz do muszli, zanim spuścisz wodę, nadajesz mu imię?" A propos, "Kawa i papierosy" Jarmusha powstały wcześniej, czy po "Brooklyn Boogie"? Zastanawia mnie, czy Jarmush wykorzystał pomysł Wanga?

użytkownik usunięty
polliter

kawa i papierosy! hmmm powstawał dlugooo. 1 epizod byl nagran w 1986 bodajze albo i wczesniej 2 i 3 w 89' a reszte dograł i wydał w całosci w 2003 jako film pełnometrażowy ! Co ciekawe 10 epizod z RZA i GZA zostal nagrany jako ostatni a nie jet ostatnim w filmie :)

użytkownik usunięty

a co do gofrów i zaglądaniem do muszli to pamietam, pamietam :D hehhe

ocenił(a) film na 8

Co do ankiety... "Masz krzywego? [..] Takie zaliczamy do podkowiastych." Hihihihi...

użytkownik usunięty
polliter

W takim razie może ktoś chętny by go nabył skoro jest taki dobry, chętnie go odsprzedam? :D

ocenił(a) film na 9

Już się zaopatrzyłem, chyba że masz jakąś odlotową wersję

ocenił(a) film na 7
polliter

Dym lepszy. Zupełnie inna konwencja, chyba obecność Jarmusha nie jest przypadkowa... Nastawiałem się na coś innego, ale i tak było nieźle. Czuć klimat tego sklepiku.

ocenił(a) film na 8
polliter

Ankieta była najlepsza!

ocenił(a) film na 9
polliter

Cudownie było tam być i spotkac tych wszystkich Ludzi. Tak mogłaby recenzja tego filmu.
Świetny, żywy, bliski mnie.
Nie jest to arcydzieło, ale nie ma to najmniejszego znaczenia. Miło było go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones