PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676101}

Brudny szmal

The Drop
6,8 39 849
ocen
6,8 10 1 39849
7,0 11
ocen krytyków
Brudny szmal
powrót do forum filmu Brudny szmal

W charakterach głównych bohaterów dostrzegłem dwie skrajne, tak bardzo polskie postawy, że aż trudno uwierzyć, iż film zrobili Amerykanie. To bardzo subiektywne odczucie, ale może więcej osób odbierze to w ten sposób. Film do superprodukcji nie należy, jednak twórcom udało się stworzyć niepowtarzalny klimat i opowiedzieć przekonująco całą historię, w czym duża zasługa bardzo dobrej gry Hardy'ego i Gandolfiniego. Autorom przesadnie krytycznych, czy zwyczajnie chamskich wpisów, polecam filmy z Segal'em, Dudikoff'em, Norris'em, Van Damme'm - to akurat Wasz poziom, będziecie usatysfakcjonowani.

ocenił(a) film na 8
Daryavush_Meribbaal

Ładnie ujęte. No, ale niestety takie filmy zaliczają się do takich co wołają: nudy! i takich co wbijają paznokcie w fotel wyczekując jak na szpilkach co będzie dalej ... oczywiście największa w tym zasługa dobrej , realnej gry aktorskiej i sprawnej reżyserii. 8/10
Oczywiście potwierdzam, to NIE JEST film dla lubiących sensacje-akcja typu strzelaniny, pościgi, wybuchy i super ciosy karate ;)

ocenił(a) film na 6
Daryavush_Meribbaal

Fajne są takie komentarze w których od razu zarzuca się komuś komu dany film się nie podobał żeby oglądał filmy z Segalem ;)
Według mnie film był raczej trochę powyżej średniej niż wybitny. I tak dłużył się, bo napięcia nie było specjalnie widać w tym filmie do tego sama historia jest właściwie mało ciekawa czy sama końcówka jest mało niespodziewana.
Do tego nie rozumiem zachwytów nad grą Hardego, zagrał dobrze ale bez fajerwerków.

peruniec

No właśnie - dlatego polecam filmy z Segal'em, Dudikoff'em, Norris'em, Van Damme'm - to akurat Twój poziom (nie dłużą się, napięcie, jak na rybach.. etc)

ocenił(a) film na 6
Daryavush_Meribbaal

Wybitny argument.

ocenił(a) film na 10
peruniec


peruniec sam oceniasz opinię innych a obrażasz się jak twoją ocenią - to aż tak boli - nie przesadzaj

ocenił(a) film na 6
qasz666_qwerq

LOL po pierwsze nie ma to jak komentować tekst sprzed roku.
Po drugie nie obrażam się za inne zdanie tylko za polecenie filmów z segalem co nie jest żadnym argumentem odnośnie tego co pisze ale argumentem personalnym do tego całkowicie błędnym.

ocenił(a) film na 7
Daryavush_Meribbaal

Żeby nie popadać w egzaltację i przesadne zachwyty (a nie chce mi się aktualnie laudacji na temat tego filmu przedstawiać @:-) ) to powściągliwie nadmienię, że trafnie choć dosyć zdawkowo ująłeś zalety tego filmu (co do "polskości" to nie mam zdania, tym bardziej że nie wiem co się w twoim wydaniu pod tym stwierdzeniem kryje @:-) ).
Ale najbardziej urzekł mnie ten fragment o "alternatywnych" produkcjach @:-) Bo chyba nie wiele jest osób tak "rozmiłowanych", wręcz do obłędu @:-) we wszystkich panach, których wymieniłeś, jak ja @:-) @:-)

PS
Tylko proszę opacznie nie odebrać tego mojego rozmiłowania @:-).
To tak przy okazji do wszystkich, którzy kiedyś tam w przyszłości by tu zajrzeli i może użyli tego w jakiejś hipotetycznej dyskusji przeciwko mnie @:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones