Mimo że film jest krótki, to zawiera wiele złotych cytató ;) typu : "Zostaw syntetyk - ratuj życie", "Zażywasz - Przegrywasz", "Dobry towar rzep się czepia"
To nie jest żadne kino ani nie miało być. Śmieszy mnie to, jak niektórzy się spinają, dają po 1 i jeszcze uzasadniają oceny.
świetny krótki metraż, to co najlepsze w działalnosco Skurczów".no i Kazik w tle jako jeden z przestępców."zażywasz-przegryw asz"
Tak głupi że aż śmieszny :D
TU MOŻNA OBEJRZEĆ TEN FILM http://bulgarski-pocisk-z-f-skurcz.filmownia.org/m-100