film

Budda. Dzieciak '98

2024
1h 23m
6,5 6 466
ocen
6,5 10 1 6466
Film dokumentalny o życiu i dorobku jednego z najpopularniejszych polskich influencerów - Buddy. więcej mniej
Budda. Dzieciak '98 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Szybcy i przedsiębiorczy
Choć o tej pseudofilozoficznej opowiastce ciężko jest mówić bez ironicznego uśmieszku, poczciwy Budda może... ... czytaj więcej
Budda. Dzieciak '98
Zwiastun nr 1
nr 1 2024-03-04T09:33:40 https://fwcdn.pl/webv/83/43/68343/68343_1.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/189/10048689/BUDDA__DZIECIAK__98___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako "BUDDA". To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawniEmocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako "BUDDA". To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać. Jeżeli znasz BUDDĘ – przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube’ie. Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości. Jeżeli nie znasz – koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych! Każde z jego kont na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte. Film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego – współtwórcy hitu "Ania" opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zobaczyło w kinach ponad 600 000 widzów. Jednym z koproducentów jest firma Platige Image, odpowiedzialna m.in. za pracę przy serialu Netflixa "Wiedźmin".

boxoffice
$2 895 338 na świecie
$2 895 338 poza USA
dystrybucja
Kino Świat
studio
Platige Image (koprodukcja)
tytuł oryg.
Budda. Dzieciak '98
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Zmyślona historia

ocenił(a) film na 1

Budda pokazał w filmie swoją zmyśloną historię. Dzieciaki łykają to jak pelikany!

Od zmywaka do milionera....

Szkoda tylko, że to stek bzdur. Zaczynając od wypożyczalni, fotowoltaika aż do loterii. Oczywiście robiąc na nieswoje nazwisko. Idealnym przykładem jest jego dziewczyna Aleksandra Krcha i jej firma.

Zadaje...

więcej

Jakiś czas temu była moda i wysyp "książek" wszelakich youtuberów i innych influencerów, którym wydawało się, że mają coś ciekawego do powiedzenia. Teraz znaczenie się wysyp "dokumentów" o sobie i przez siebie kręconych, które raczej nic wartościowego nie wniosą, ale ważne że młodzi pójdą a hajs się będzie zgadzać.

Przecież do Czarnobyla jeżdżą masowe wycieczki więc nie rozumiem argumentacji jakby to było włożenie głowy do paszczy lwa :)

Nie rozumiem koncepcji puszczania tego filmu w kinie. Wydaje mi się, że można było taki dokument wrzucić po prostu na YouTube. Chociaż młodzież i tak pewnie pójdzie.

Jak widac wszystko mozna kupic. Nawet film o sobie. Kwestia kasy. Kiedys ten koles moze by jakas zawodówke skończyl a moze nawet nie. W dzisiejszych czasach jest promowany - przez siebie- jako wzór do naśladowania i to nawet przez kina.
Do czego zmierza ten swiat......

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones