Odtwórz Zwiastun nr 1 2:28
Film

2011 1 godz. 49 min.
7,0 2 686
ocen
7,0 10 2686
3 732
chce zobaczyć
{"id":"570064","linkUrl":"/film/Burning+Man-2011-570064","alt":"Burning Man","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/64/570064/7597732.2.jpg"}
Burzliwe związki Toma z kobietami oddalają mężczyznę od bliskich. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Burning Man
Burning Man (2011) Zwiastun nr 1 2:28
Burning Man | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2011 | Film Tom ([person=69814]Matthew Goode[/person]) jest młodym mężczyzną, intensywnie i szybko przeżywającym swe życie, które jawi się mu coraz bardziej niczym ulotne migawki, przeplatając wspomnienia z przeszłości z aktualnymi wydarzeniami. Również jego życie miłosne jest burzliwe. Szukając doznań zmysłowych i nieokreślonego ukojenia, z jednego romansu ucieka do następnego, wplątując się w relacje z kolejnymi kobietami. Jednocześnie oddala się coraz dalej od trwających przy nim bliskich, szczególnie swego 8-letniego synka, Oskara ([person=1498393]Jack Heanly[/person]), a w jego umyśle pojawia się coraz częściej wspomnienie jednej kobiety, które z uporem maniaka nie chce go opuścić. Kim ona jest? Jedyną prawdziwą miłością czy bolesną blizną w sercu?

Tom (Matthew Goode) jest młodym mężczyzną, intensywnie i szybko przeżywającym swe życie, które jawi się mu coraz bardziej niczym ulotne migawki, przeplatając wspomnienia z przeszłości z aktualnymi wydarzeniami. Również jego życie miłosne jest burzliwe. Szukając doznań zmysłowych i nieokreślonego ukojenia, z jednego romansu ucieka doTom (Matthew Goode) jest młodym mężczyzną, intensywnie i szybko przeżywającym swe życie, które jawi się mu coraz bardziej niczym ulotne migawki, przeplatając wspomnienia z przeszłości z aktualnymi wydarzeniami. Również jego życie miłosne jest burzliwe. Szukając doznań zmysłowych i nieokreślonego ukojenia, z jednego romansu ucieka do następnego, wplątując się w relacje z kolejnymi kobietami. Jednocześnie oddala się coraz dalej od trwających przy nim bliskich, szczególnie swego 8-letniego synka, Oskara (Jack Heanly), a w jego umyśle pojawia się coraz częściej wspomnienie jednej kobiety, które z uporem maniaka nie chce go opuścić. Kim ona jest? Jedyną prawdziwą miłością czy bolesną blizną w sercu?

studio
Archer Street Productions / Latitude Media / Meercat Films / Więcej...
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Burning Man
inne tytuły
Zdjęcia do filmu były kręcone w Sydney oraz w Mona Vale (Australia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych