PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622961}

Burza stulecia

Mega Cyclone
3,4 454
oceny
3,4 10 1 454
Burza stulecia
powrót do forum filmu Burza stulecia

Odradzam, chyba, że to ostatni film pod ręką a w kablówce działa tylko tv trwam.

gogger_pl

dlaczego obrażasz tą telewizję ? Jakieś konkrety czy tylko puste pierdzenie pustego człowieka ?

Cobra_Choke

Ależ riposta moherowego bereta! Powiało smrodem!!! A tak na przyszłość piszę się "tę telewizję". Kto chodził do szkoły to wie...

Crockett_filmaniak

Chłopie, skoro ci śmierdzi to powiedz chłopakowi żeby przed seksem mył odbyt.

Crockett_filmaniak

no fakt, ostatni raz byłem w szkole 12 lat temu to zapomniałem, gimbusek taki jak ty jest pewnie na bieżąco.

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

jeb*** trawam wiara Bóg honor i ojczyzna nie antysemickie gówna

Wmawianie wam, że Kościół, RM i Trwam to ostoja antysemityzmu to znaczy, że Żydo-bolszewia UBecka osiągnęła swoje i zniszczyła wam mózgi nieodwracalnie indoktrynując wam takie chore herezje na zawsze. A co do gówna to najprawdopodobniej wykiełkowało w twojej pustej głowie :) , a może to POlityka miłości tylko przez ciebie przemawia co ?

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Co ten gówniany polityk Rydzyk ma współnego z kościołem?Kościół w Polsce uczy antysemityzmu?Jan Paweł 2 mówil o tolerancji,równości i miłości do drugiego człowieka,a Rydzyk,że jest trotyl w Sroleńsku więc gdzie w tv sekcie masz kościół katolicki.Według rydzyka Wałęsa to Żyd(a Żydzi według kaczora to największe ścierwo świata),a jakoś ja uważam go za Polaka patriote większego niz jarosław,bo siedział w więzieniu w przeciwieństwie do tego buca.Te powiększone PO wyszło z mody jestem lewicowcem.

Lewica i PO to to samo złodziejskie gówno. Tyle ode mnie. A ty dalej wierz w Strachy na Lachy.

Cobra_Choke

masz dowody czy tak tylko standardowo skomlesz?

czopor

Mógłbym ci podać ich dziesiątki, ale ty i tak będziesz ''skomlał'' swoje POpier dolone głodne kawałki :) więc nie ma sensu.

Cobra_Choke

żałosny pisior...

użytkownik usunięty
czopor

A czego można spodziewać się po takim gównie PIsowskim.Skroro oni piszą PO my możemy pisać PI skoro dla nich wszyscy to komuniści i platformersy.:D

;o obraziłeś PiS, nie jesteś PRAWDZIWYM Polakiem! pewno jakiś żydo-bolszewicki ubek z układu :)

użytkownik usunięty
czopor

Jestem dumny,że nie jestem prawdziwy.:D

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Pis to złodziejskie gowno.Zniszczyło w Polsce takie wartości jak patriotyzm i wiara teraz mlodzi zamiast to szanować szczają na to dzięki wam.

Nędzniku umysłowy powiedz mi szczerze ile masz lat i czym się zajmują twoi rodzicie lub dziadkowie :)

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Pozostaje mi tylko współczuć.Taki pisowski patriotyzm wyzywać wszystkich,ale to normalne.Ja mam gdzieś Sroleńsk i nie wierze w trotyl,wole reprezentować Lecha Wałęsę i prawdziwą Solidarnosć,od takich przygłupów jak ty i przestań w każdym wyrazie pisać PO.Twoi dziadkowie pewnie siedzieli w więzieniu jak jarosław(a kiedy Jaro siedział w pierdlu w Prlu?Czemu ma żydowskie korzenie i wielbi Piłsudskiego,który był lewicowcem?)

:) wesołych świąt, ale nie żal mi ciebie. Totalna pustka, jad, agresja i ciemnota nigdy nie zrozumie świata, w którym żyje bo jest zbyt zamknięta. Masz obejrzyj to sobie to może troszkę cię to odblokuje ciemniaku.

http://www.youtube.com/watch?v=ealG_CH-vnU

http://www.youtube.com/watch?v=WWT5IP5x8Rs masz o twoim idolu wałęsie i jego ''solidarności''

http://www.youtube.com/watch?v=s-tcRRvSH0A

Użyj mózgu, a nie głupoty od rana do wieczora. Ale w sumie się nie dziwię jak zapewne pochodzisz z komunistycznej rodziny o głębokich ''tradycjach czerwonych''. Tam głupota jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

użytkownik usunięty
Cobra_Choke

Ja wole tradycyjnych czerwonych jak nazywacie Sld i Palikota od tego gówna śmierdzącego zwanego polskim patriotyzmem według Jarsłowa Kaczyńskiego.

Zagadka, dla rozluźnienia atmosfery:
"jesteś bydle, ja też jestem bydle, przepraszam, ale pan też jest bydle" - jaki to serial?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones