PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597971}
6,2 19 784
oceny
6,2 10 1 19784
5,5 8
ocen krytyków
Być jak Kazimierz Deyna
powrót do forum filmu Być jak Kazimierz Deyna

Film nie jest ani o Dejnie, ani śmieszny, ani wciągający. Historia bezbarwna, z białymi skarpetkami w tle, ale w zasadzie nie wiadomo o czym. Dowcip opiera się wyłącznie na
wulgaryzmach. W pierwszej połowie filmu czekałam, aż się rozkręci. W drugiej już tylko, z rozdrażnieniem i z niecierpliwością, na koniec. Żałuję wydanych pieniędzy na bilet i
straconego czasu.

ocenił(a) film na 3
Agsia76

Pełne poparcie. Film totalnie o niczym, ni to zabawny, ni to zmuszający do refleksji. Historia naciągana. Nieodparte wrażenie miałem, że reżyser i scenarzysta się w pewnym momencie zgubili i nie wiedzieli jak to dociągnąć do końca. Wyszedł gniot, taki z gatunku tych nie do wysiedzenia. Nie no, tyle lat się wzbraniałem przed polskimi lekkimi w odbiorze filmami a tu dałem szansę i tak srodze się znowu zawiodłem. Koniec z tym, nie oglądam już niczego z serii komediowej czy obyczajowej rodem z Polski. Jedyne co mnie jest w stanie w dzisiejszym kinie rodzimym przekonać to Smarzowski i tego się będę trzymał. Reszta niech zbiera kartofle.

ocenił(a) film na 3
Agsia76

popieram. Jakby na zakończenie zwiastuna dodali zdanie które pada na sam koniec filmu to byłoby najlepiej - po co iść na seans jak najlepsze się widziało?!

Agsia76

na poczatku ( pierwsze 15 min ) jest tak jak mówisz..ale jak dla mnie nie dostrzegłaś wielu atutów filmu :) jak dla mnie fajne było to, że nie był o Deynie... zaskoczyło mnie to :)
solidne 7

ocenił(a) film na 3
Agsia76

Pomysł na film był dobry, ale jedynym "pomysłem" na realizację okazało się być rzucanie wyrazami. Szkoda, bo gdyby ograniczono je do minimum, to mogło powstać niezłe dzieło. Gdy zanosiło się na nieprzyzwoitą scenę, wyłączyłem telewizor, bo tego nie dało się już oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones