PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34719}

Była sobie zbrodnia

Once Upon a Crime...
6,3 810
ocen
6,3 10 1 810
Była sobie zbrodnia
powrót do forum filmu Była sobie zbrodnia

Komedia omyłek

ocenił(a) film na 3

Film raczej tylko dla fanów tego typu komedii.

gagarin77

ty widze ze jestes fanem Awatara hahhahahaha

ocenił(a) film na 3
funkadelic

Masz sokole oko. Tak, przyznaję - jestem fanem dobrych filmów.

gagarin77

Tyle, ze Awatar to nie jest dobry film, nawet nie sredni, kiczowate badziewie :)

ocenił(a) film na 3
funkadelic

Słyszałeś pewnie nie raz, że ludzie mają różne gusta i jak ci się Avatar nie podoba to droga wolna. Ja oglądałem w I-Maxie i naprawdę robił niesamowite wrażenie.

gagarin77

slyszalem, że są gusta i guściki :)

ocenił(a) film na 3
funkadelic

A no widzisz, ty masz za to w ulubionych The Walking Dead - serial w którym idiotyzm idiotyzmem pogania, a bohaterowie nie mają za grosz logiki, zwykła papka dla nie myślących mas.
Z resztą tu jest miejsce do dyskutowania o "Była sobie zbrodnia" a nie o produkcji Camerona czy TWD. Jak koniecznie chcesz podzielić się ze światem swoją opinią o Avatarze to sobie temat załóż na tamtym forum a nie offtopujesz.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gagarin77

też obejrzałam te gniot w imaxie i nie zrobił na mnie żadnego wrażenia, strata kasy i tyle.

ocenił(a) film na 3
koko_szanel

oj biedny, musisz koniecznie zgłosić swoje pretensje Cameronowi

ocenił(a) film na 3
funkadelic

Widzę że wdawanie się z tobą w dyskusję jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Zresztą pisałem że jak ci się nie podoba film taki i taki to sobie zakładaj temat w odpowiednim podforum.

gagarin77

juz zakladalem wiele razy :)

funkadelic

każdy fan avatara ma spaczony gust, lepiej nie dyskutować z takim osobnikiem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones