PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735406}
6,4 10 421
ocen
6,4 10 1 10421
CHiPs: Motopatrol
powrót do forum filmu CHiPs: Motopatrol

Ja się na nim dobrze bawiłem i dobrze się uśmiałem.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Potwierdzam.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Zgadzam się również

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Mimo, iż film mi się naprawdę podobał, to rozumiem ludzi którzy narzekają. Poczucie humoru jest mimo, że zabawne, rynsztokowe. Dużo ludzi nie lubi żartów o penisach, cyckach i lizaniu tyłków. Przez podobne żarty ucierpiał Baywatch który też jest świetnym filmem komediowym. Plus film traktuje się zbyt poważnie jak to czym tak na prawdę jest, z jednej strony głupawa komedia, a z drugiej strony potencjał na niezły film kryminalny. W dodatku Pena i Shepard przez 50% filmu nie było między nimi żadnej "chemii". Dopiero później było widać że i postacie zaczynają się lubić i aktorzy się ze sobą bardziej oswoili. Film jest fajny, szkoda że prawdopodobnie nie dostaniemy 2 części, bo jest tutaj potencjał :)

Nivar_One

O dobrą komedię teraz naprawdę ciężko, tą oceniam na mocną 6 bo mimo wszystko było parę fajnych momentów.
Ciekawi mnie tylko fakt, że film wyreżyserował i napisał do niego scenariusz Dax Shepard, dodatkowo zagrał jedną z głównych ról w filmie a filmowa żona jest również jego w realu.

ocenił(a) film na 7
Nivar_One

Ja też nie lubię "rynsztokowych" żartów, ale nie każdy żart o kutаsach, cycаch i dupаch musi być od razu kiepski. Jeżeli zostanie opowiedziany w zabawny sposób, to jest po prostu zabawny.

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

Dokładnie, super film na nudny wieczór, beka, beka i jeszcze raz sex : D

ocenił(a) film na 5
cyfrowy_baron

Śmiechu dużo to nie było, ale generalnie problem filmu w moim odczuciu polega na zachwianiu proporcji, kryminał czy komedia .

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

Też nie rozumiem marudzących. Kwestia humoru w tym filmie to kwesta gustu. Jednym taki odpowiada, a drugim nie. Wiadomo, że nie jest to humor w stylu Woody'ego Allena (bardzo lubię) i chyba nic wyrafinowanego potencjalny widz nie spodziewa się po tym filmie. Dlatego najlepiej nie oglądać, wtedy nie będziemy narzekać ;) Zaletą filmu jest sprawna realizacja scen pościgów, kraks i wybuchów w starym stylu bez efektów specjalnych, prawdziwie. Teraz tylko te kiepskie efekty w filmach...Do tego dobrze dobrana ścieżka dźwiękowa. Ogólnie film lekki w odbiorze bez analizowania wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones