PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427719}

CJ7

Cheung gong 7 hou
6,4 3 536
ocen
6,4 10 1 3536
CJ7
powrót do forum filmu CJ7

Dawno nie widzialem tak glebokiego emocjonalnie obrazu, jak ten wlasnie, rezyserowany przez Chowa. Ze skrajnosci w skrajnosc, z rozpaczy po euforie. Nie przywyklem do tego typu wahan nastrojow:) Moze i film rodzinny , ale inny od produkcyjniakow typu te Disneya, plastikowe i puste. Swietny film, chyba siegne tez po pozostale filmy Chowa.

treblu

Takie przechodzenie ze skrajności w skrajność to np normalne w filmach koreańskich, tam to strasznie cenię, ale tutaj dzieciak był strasznie irytujący, jak to rozkapryszone dziecko. Ja bym jednak wolała oglądnąć Disneyowski film niż ten gdzie dziecko podtapia swoją zabawkę i znęca się nad nią a ta z zemsty ładuje w niego pociski z kału. Nigdy więcej.

ocenił(a) film na 8
joka_2

Dziecko wychowywane w skrajnej biedzie, gdzie ojciec stara się pogodzić prace z wychowaniem syna, myślisz że obojgu było łatwo? Tak to sobie wymyślił Stephen Chow serwując niecodzienną opowieść. A dziewczynka która zagrała tego chłopca zasługuje na podziw, szczególnie w scenie kiedy dowiaduje się o śmierci ojca.

użytkownik usunięty
Dude_

Świetnie zostały ukazane różne zachowania dzieci. Podtapianie zabawki...przykry był to widok, ale dla tego filmu na dodatkowy plus. Kiedyś moja wówczas 8-letnia siostra robiła z innymi dziećmi 'zupę". Podszedłem i zaglądnąłem do "garnka", który pełen był koników polnych, pływających w wodzie, a nie miały ani skrzydeł ani odnóży. Dzieci potrafią być czułe, ale też i b. okrutne. Dziewczynka - potwierdzam - zagrała rewelacyjnie. Bardzo dobry film!

treblu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Produkcyjniak

treblu

to zobacz sobie "Pusty dom" lub "O-jik Geu-dae-man"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones