PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=174600}

Całe szczęście

Just My Luck
6,3 36 237
ocen
6,3 10 1 36237
5,5 2
oceny krytyków
Całe szczęście
powrót do forum filmu Całe szczęście

Dzięki temu, że zobaczyłam ten średni, aczkolwiek przyjemny w oglądaniu film, poznałam taki świetny zespół jak McFly. Kocham ich piosenki, moje ulubione to: Don't Stop Me Now, Too Close For Comfort, That Girl,The Heart Never Lies. W ogóle mają bardzo dużo świetnych kawałków. A jakie są Wasze ulubione??

balex

właśnie obejrzałam ten film i muszę Ci powiedzieć że mi również zespół się spodobał :) ściągnęłam sobie ich piosenki i jak na razie podoba mi się piosenka " i've got you" :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
balex

na razie te ktore uslyszalam w filmie "I'll Be OK" czy "All About You" . ale graja swietna muze.. wiec pewnie jak sciagne ich plyty to bedzie ich wiecej :)

ocenił(a) film na 8
Polina

Zgadzam się warto było obejrzeć ten film dla tego zespołu świetna muza:D

ocenił(a) film na 10
peyton1989

Film bardzo fajny Lilo zagrała świetnie :P Zespół Też mi się podoba najbardziej piosenka "I've got you " Pzdr ;)

balex

Nie sposób się nie zgodzić - uważam, że olbrzymim plusem tego filmu jest muzyka zespołu McFly. A sama komedia lekka i przyjemna szczególnie dla fanów LiLo.

Maneater_3

swietny film, taki happy;D jak wszystkie filmy(chyba) z Lindsay, a muzyka tez niezla;) mcFLY -Lonely bardzo ladne;)ale zaraz poszperam na wrzucie wiecej.:)

użytkownik usunięty
smilawia

McFly to super zespół. Ulubiona piosenka : Please, Please.

ocenił(a) film na 6
balex

tak, zgadzam się z Tobą. film średni, niezłe akcje i fajnie, przyjemnie się ogląda.
w sumie jakoś nie zainteresowałam się tym zespołem, ale piosenki z filmu były całkiem, całkiem. może sobie ściągnę :D

smokos

mi strasznie spodobały sie piosenki t.j: Start Girl,That Girl, All abuoy You,Lonely ,Obviously ..poznałam ten zespół zanim obejrzałam ten film :)) bardzo polubialam ten zespol mam pelno plakatow ,zdjec czy kalendarzy ..boscy :))

ocenił(a) film na 10
balex

też dzięki obejrzeniu tego filmu poznałam McFly.
w sumie film też w porządku, da sie przeżyć.
a piosenki to : The Ballad Of Paul K, All About You, She Left me ( co mi sie bardzo z Beatlesami kojarzy ), Memory Lane, Obviously, The Way You Make Me Fell, Sorrys not good enough, Bubble Wrap, Not Alone i wszystkie z Just My Luck.
ogólnie piosenki mają świetne.

ocenił(a) film na 6
kinia_l95

Kocham ich i ich muzyke hehe ;d za dużo by wymieniać które piosenki mi się podobają ;dd ale ostatni album jest po prostu boski!! ;))

sunshine_19

A ja obejrzełam film, tylko przez McFly ;P
Czekam na kolejną ich płytę, która ukaże się jakoś w listopadzie.

ocenił(a) film na 8
Melanie_31

sory, ze tak pytam, wiem ze wymieniliscie duzo tytułów piosenek ale nie mam narazie czasu ich przesluchac, chciaalm sie tylko zapytac jaki tytuł ma piosenka (w filmie napisana przez Maggie?) ktora spiewali m.in. na koncercie?

madzik15

I've Got You ;)

ocenił(a) film na 8
Melanie_31

To samo ;). Poszłam na ten film tylko ze względu na McFly, czekałam na niego z niecierpliwością rok prawie ;P. A nowa płyta jak wiemy - bossska ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones