PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 954
oceny
5,5 10 1 38954
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

Który lepszy??

ocenił(a) film na 7

Który sie wam bardziej film podobał High School Musicalczy Camp rock??
Mi sie bardzie HSM podobał ale CR tez sie bardzo fajny!!!! A wy któery wolicie??

ivv_14

Mi się oba podobają. Jeden i drugi film jest fajny.

ocenił(a) film na 9
katarzynakp1

Zdecydowanie HSM :P <ZAKROTKIZAKROTKIZAKROTKI>

_Candy_

Wcześniej nie lubiłem HSM (drugiej części, pierwsza była fajna), teraz w tym porównaniu CR wypada tragicznie, takie wg mnie jest.

katarzynakp1

Jeśli chodzi o HSM 1 to bardziej camp rock jesli o 2 to hsm a o 3 to tez camp rock

ivv_14

zdecydowanie hsm, bo hsm jest znosne, a camp rpck jest beznadziejne.... bo bardzo nie podobal mi sie ten film... sorki

ivv_14

Oba to równe sobie szmiry. Na dodatek w Camp Rock w tłumaczeniu chodzi chyba o Obóz Kamień bo rocka w nim jak na lekarstwo.

ocenił(a) film na 5
ivv_14

Zdecydowanie Camp Rock. HSM to szajs! Ale do czego mogę się przyczepić- faktycznie trochę mało tam tytułowego ROCKA

ocenił(a) film na 1
xBlackEwkax

Hmmmmmmmmm .......... Jest wielka różnica między tymi filmami ......... jedno to gówno , drugie to gówno .

ivv_14

HSM czy CR?
pif paf!! wybieram kulkę w łeb

ocenił(a) film na 10
ivv_14

Camp Rock.! Lepsza Obsada, Lepsza Muzyka i Ogólnie Camp Rock W Każdym Calu Jest lepszy Od HSM.!
HSM Nigdy Mi Się Nie Podobało.!

ocenił(a) film na 1
mithie

Ani jedno ani drugie.Oba "filmidła" to straszne chały. A ty mithie jesteś potwornym dzieckiem neo.Piszesz każdy wyraz z dużej litery.To dopiero żenada.

ocenił(a) film na 10
Jenks

jasne, że HSM ;] 1 i 3. Dwójka jakoś mi się już znudziła.

ivv_14

oba do dupy. X.x

ocenił(a) film na 1
ivv_14

hmmm mi się bardziej podobał the wall xD
HSM i CR to po prostu gówno bo ani scenariusz nie jest ciekawy ,ani teksty piosenek nie są fajne

dlatego HSM i CR dostały ode mnie 1 :P

ocenił(a) film na 1
Tommy_Vercetti

a no i zapomniałem oczywiście wspomnieć o grze aktorskiej xD to już jest kompletna żenada xD

ocenił(a) film na 9
Tommy_Vercetti

Wszystkie 3 filmy mi się podobały, ale litości... The Wall nie można porównać do Camp Rock czy HSM, The Wall jest niesamowity, psychodeliczny, surrealistyczny, a Camp Roch czy HSM to po prostu przyjemne filmy...

ocenił(a) film na 1
_Candy_

a czy ja go porównuje xD nie to był tylko dżołk ;p

ocenił(a) film na 9
Tommy_Vercetti

Ok xD
<za krótki~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~>

użytkownik usunięty
ivv_14

obydwa siebie warte

ocenił(a) film na 1

Obydwa tak żenujące,że mnie przyprawia o mdłości jak je oglądam

ocenił(a) film na 1
Nina_Undomiel

czytając powyższe wypowiedzi skojarzyła mi się wypowiedź z nonsensopedii:

"Tibja jest najlepsza nigdy nie zdradze Tibji!!!11"

Gracz dwa dni przed instalacją Metina

"Metin rzondzi!!! Tibia to guwno!!!11"

Gracz dwa dni po instalacji Metina

Qui_Gon_2

Mi się podobała gra aktorska oraz muzyka, układy taneczne.

ocenił(a) film na 1
katarzynakp1

a ja mam trochę więcej niż 12 lat i śmiało mówię że w tym filmie jest tylko obraza śp Walt'a Disney'a

Qui_Gon_2

Jedno to szmira drugie jeszcze większa szmira... Ciężko wybrać... :)

użytkownik usunięty
Zozolka

oba filmy to gówno które tylko ogłupia kilkaset milionów dzieci na tym świecie! :D

ivv_14

Po co piszecie ze HSM i Camp Rock to gówno?? Jak macie po 30 lat i zachwycacie się Ojcem Chrzestnym lub Zieloną milą to odpuśćie tym co mają po 10 lat i tych filmów po prostu nie rozumieją. Czego się spodziewacie?? Ze 10-latek doceni Ala Pacino? Na pewno nie, przejdzie im zachwyt HSM i plastikowymi gwiazdkami, a na razie jeśli chcą to niech sobie piszą że ich lofciają:P Wyrosną z tego. Mają swoje tematy na forum i niech sobie na nich wielbią te disneyowskie gwiazdki, forum nie ma limitu wieku. Żeby teraz była jasność, nie jestem fanką HSM i Camp rock, nie są to filmy wysokich lotów, ale wiem że niektórym mogą sie podobać. Mam kuzynkę, która jest ich wielką fanką i jeśli będzie miała lepszy humor jesli z nią obejrze ktorys z nich to zrobie to, mimo że przeważnie zasypiam. Ale skoro ona ma 11 lat i swój świat i jest przekonana, że to absolutne dzieło to nie będę jej mówiła że ma nasrane w głowie i powinna sie wstydzić, że takie coś lubi. I co mam 11-latkę zmuszac żeby zachwycała się dziełami kina światowego których nie zrozumie??

użytkownik usunięty
alien_2

ja jeszcze nawet szkoły nie skończyłem ale dobra.. :)

Moja kuzynka ma 16 lat i jest zapaloną fanką tych filmów... Czy to oznaka niedorozwoju społeczno - psychicznego?? xD

ocenił(a) film na 2
ivv_14

Moim zdanień lepszy jest "Bieg Apacza dookoła sracza":)

Gieras

Oba filmy są zjebane.

ocenił(a) film na 9
ivv_14

mi bardziej sie podoba camp rock high school musical jakos nie bardzo mi sie spodobal

ocenił(a) film na 8
ivv_14

camp rock!!!!!!!!!! jest super i lepszy od HSM... Tam to to masakra...;p

ocenił(a) film na 1
sylvuha1

Oba to pomyłki XXI w.

ocenił(a) film na 1
ivv_14

Camp Rock jak i HSM w ogóle mi się nie podobały. Uważam, że oba filmy są straszne

ivv_14

Szczerze to oba wyrządziły krzywdę mojej biednej psychice.

ivv_14

Camp Rock ma moim zdaniem fajniejsze piosenki. Co do HSM: w HSM 1 nie zaobserwowałam żadnej, w HSM 2 tylko Bet On It a w HSM 3 Scream.
Chociaż nie wiem ja;im cudem Lovato może szczerzyć zęby przez cały film!

Yvonne_8

taką jej dali rolę... W "Programie ochrony księżniczek" robi normalne miny.

ivv_14

zmień dilera

ocenił(a) film na 1
ivv_14

Obie produkcje są do dupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones