PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=450210}
5,5 38 954
oceny
5,5 10 1 38954
3,8 4
oceny krytyków
Camp Rock
powrót do forum filmu Camp Rock

porownujac camp rock z high school musical to wybieram to drugie! film zapowidal sie fajnie ale szczerze troche sie zawiodłam;/

ocenił(a) film na 10
tweety_4

?? o boże kobieto HSM to DNo w porównaniu do CR ale wiesz, kazdy ma swoje zdanie, lecz spojrz na srednia camp rock i hsm 1 lub 2 =D

henrykmalek

Wiesz ja wgl nie uznaje tych filmów,o pociesznym życiu pięknych i utalentowanych nastolatków.Co do Camp Rock ,gdy by nie Jonasy to bym wgl nie chiała tego oglądać. Pzdr.

For__me

Jedno ścierwo, drugie jeszcze wieksza ścierwo. Oby dwa popidełka siebie warte.

Alex_Molly

Oba filmy są gówniane. A Camp Rock to jeszcze większe gówno.

ocenił(a) film na 5
tweety_4

filmy disneya! o tak znowu je wałkujecie. no ale już dobra, skoro tak to i ja wtrące swoje 2 grosze. te obydwa filmy wcale nie są aż tak złe, tylko cały szkopół jest w tym że jeden nie różni się od drugiego. Wszystki dysneyowskie filmy mają ten sam schemat: dwójka utalentowanych muzycznie a na drodze staje im zazdrosna trzecia osoba. no cóż to cała głębia tych filmów. to po prostu znudziło się już trzecim tak schematycznie nakręconym filmie

mina82

uwazam ze camp rock jest o wile lepszy od hsm yy to juz jest za bardzo promowane ' gwiazdki disneya '

ocenił(a) film na 10
mina82

moim zdaniem oba filmy są fajne , tylko za mocno przesłodzone i o tym samym. tylko aktorzy się zmieniają...

ale polecam film Randka z Gwiazdą , też Disney'a ale jest inny i taki prawdziwy . myślałam że to też bd to samo co HSM czy CR , ale z ciekawości obejrzałam i z radością stwierdzam , że jest o czymś innym i powiem wam że go uwielbiam ; ]
polecam , serio ( ;

ocenił(a) film na 1
monyczkamala

No cóż po obejrzeniu, HM myślałem że wszystko będzie zasługiwało na coś powyżej 1, ale po obejrzeniu tego daje 1.

ocenił(a) film na 1
tweety_4

8 mila lepsza

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
tweety_4

Żadne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones