PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537420}
5,4 2 925
ocen
5,4 10 1 2925
Cedar Rapids
powrót do forum filmu Cedar Rapids

nie ma głosów, bo nikt nie zrobił napisów, (juz dawnona blu ray) to plebs nie ściąga, bo nie
umie bez napisów filmów oglądać hehe


film dośc dobry :-)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
phil_anselmo

Smutne i wulgarne ale niestety prawdziwe ... jak nie ma dubbingu to 3/4 nie ogląda :)

Quidy

plebs się odzywa, bo prawdę napisałem
Gdzie jest krzyż pytam się!?

phil_anselmo

Święta prawda, polaczki to głąby i nieuki w większości przypadków.

androgenius

wystarczy zobaczyć na filmy z Pryorem, jak zrobili napisy do" nic nie widziałem nic nie słyszałem" i do "stir crazy" ,do tego w tv leciały, to plebs obejrzy, ale do reszty w wiekszosci nie ma,a wszystkie filmy z nim są na sieci i są wypasione, to plebs juz nie ogląda heheh, za to plebs podziwia gówna Von Triera albo niszowe gówna, bo jest na sieci i z napisami hehe
polaczki to dno

użytkownik usunięty
phil_anselmo

a ty jestes cpunek i sam jedynie wiesz o co chodzi w twoich peseudointelektualnych wypocinach. a jak ci tu nie pasuje to spierd** laj do niemiec na ogórki, tam bedziesz panem..

hahahaha
jaki cpunek? człowieku lecz swoją chorą wyobraźnię ,najlepiej magnum 44

użytkownik usunięty
phil_anselmo

morda cpaku

plebs krzyczy hehehe

użytkownik usunięty
phil_anselmo

jak wyżej..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
phil_anselmo

no krzyczysz wsiórze śmieszny, ze słomą z butów i gnojówką między zębami. pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
phil_anselmo

denk toch even over na wat je schrijft , kutjong, niet iedereen is engels machtig...

użytkownik usunięty

analfabete

oj motłochu!!! Pisząc tak mam na myśli was bezmózgi, którzy myślą że znając język angielski jesteście wykształceni. Zapamiętajcie jedno: w tych czasach język angielski NIE JEST językiem obcym.

phil_anselmo

Kolejny dumny ymigrant, pisząc "polaczki" obrażasz sam siebie. Proponuje nie wracać.

_MasterPain_

nie jestem na emigracji, debilu
kolejny głos plebsu się oburzył na napisaną prawdę
haha
wal się buraczku!

phil_anselmo

Widzę że z istotą o inteligencji krewetki nie warto polemizować. Debilem czy burakiem możesz nazywać co najwyżej swoich rodziców, ciężko było im zapewne spłodzić takiego ynteligenta. Propo plebsu, ze wszystkich wypowiedzi powyżej widzę że ty jesteś jego najlepszym przedstawicielem, warto byłoby umieścić link na Wikipedii do twojej osoby. Może użyczysz nawet fotki, co?

_MasterPain_

Chyba trzeba przestać czytać komentarze z filmweb, bo jeśli, jak to napisał kolega wyżej, same takie ynteligenty wypowiadają się na temat filmów, to raczej ich opinia jest mi zbędna. Przykład: "film dość dobry". Te wypociny- to jest właśnie szczyt inteligencji ich autora. A tak na uboczu: całkowicie się zgadzam z wypowiedzią _MasterPain_ , na wikipedie nadaje się jak nikt inny.

_MasterPain_

masterpain-a kim ty jestes buraku? ze nie moge nazywać ciebie burakiem , czy debilem?jesteś częścią plebsu - taka prawda
pudzian 20 - na wikipedie ty sie nadajesz ze swoim niecodziennym pseudinteligentnym bełkotem,

phil_anselmo

Zdanie zaczyna się z dużej litery ARYSTOKRATO. Jak wspomniałem burakiem czy debilem możesz nazywać swoich bliskich, jeśli sobie na to pozwolą. Przyznaję rację, pomyliłem się, wskazałem cię jako przykład mentalnego plebsu, lecz tobie jeszcze daleko do tego poziomu wtajemniczenia. Jesteś po prostu zwykłym chamem który myśli że na emigracji wyrósł ponad swój naród. Proponuje wrócić do Angliji, myślę że Polska wiele nie straci, taka dobra rada bohaterze.

phil_anselmo

Piszę co myślę. Jest mi wszystko jedno, czy geniusz twojego pokroju uzna moje wypowiedzi za elokwentne czy też nie. Wiem tylko tyle, że znajomość języka angielskiego ( o ile wogóle znasz ) nie czyni Cię w żadnym stopniu lepszym od tych, którzy go nie znają. A jeśli już jesteś bądź byłeś na emigracji, to pewno na zmywaku lub też w innej wymagającej takiego poziomu inteligencji profesji.

ocenił(a) film na 7
phil_anselmo

Uważam ,że panowie pudzian20 i MasterPain,nie potrzebnie dają się sprowokować koledze phil anselmo.Kolega ten po prostu odreagowuje swoje frustracje związane ze swoim życiem zawodowym i rodzinnym,jeśli takowe oczywiście istnieje,tudzież ,po drugie primo,nienawiść swoją pielęgnuje od czasu szkoły podstawowej (nie lubił swojej pani od jęz.polskiego,co da się zauważyć po przeczytaniu poszczególnych zapisów).O tacie,który do dzisiaj włazi mu do wanny nie wspomnę,z oczywistych względów(patrz zdjęcie).Tak na marginesie,to ktoś powinien zawiadywać i reagować na takie paszkwile,bo ja wchodząc tutaj miałem nadzieję dowiedzieć się czegoś o w/w filmie a nie o tym co kto ma w zębach albo ,nie przymierzając w rowie.Pozdrawiam słodko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones