PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795955}

Centrum kontroli lotów: nieznani bohaterowie misji Apollo

Mission Control: The Unsung Heroes of Apollo
7,0 286
ocen
7,0 10 1 286

Centrum kontroli lotów: nieznani bohaterowie misji Apollo
powrót do forum filmu Centrum kontroli lotów: nieznani bohaterowie misji Apollo

doprawiona poprawnością polityczną. Bardzo niewiele rzeczywistego materiału, a to co jest jest doprawione i dobite komentarzem jak dla przedszkolaków.

Wujek_Sylwek

Oczywiście. Jak bym robił coś dla Polski nie mógłbym być z tego dumny. Jak USAcy pokażą flagę od razu jest ło matkło błosko... przesadnie patetyczne.
Bardzo niewiele rzeczywistego materiału? Oglądaliśmy ten sam film?
Komentarz jak dla przedszkolaków? Oczywiście ty sam jesteś ekspertem i wiesz wszystko na temat działania misji tak?
Przecież to jest film dla zwykłego zjadacza chleba. Musi być prosto wytłumaczone.
Wybacz, ale Twój komentarz sugeruje, że jesteś domorosłym "ekspertem" w sprawach kosmonautyki, który chce pokazać takim komentarzem kim on toto nie jest.

ocenił(a) film na 4
Crazy_Ivan

Oczywiście, że oglądaliśmy ten sam film. Jak ktoś jest zainteresowany historią albo lotami kosmicznymi to nic się z tego filmu nie dowie. I lepiej, żeby nie tracił/a czasu na ten film. Lepiej znaleźć albo któryś ze starszych filmów albo po prostu poszukać odpowiednich książek czy chociażby stron internetowych takich jak Wikipedia.

Ten film został wyłącznie nakręcony to wykorzystania odpisów podatkowych na "programy edukacyjne". Niestety nie ma jakiejkolwiek kontroli jakości co niby jest "programem edukacyjnym" i każdy chłam przechodzi niezależnie od tego jak bardzo jest on pokręcony i bezsensowny.

Jak ktoś czyta ten mój wpis i zastanawia się, czy warto obejrzeć to odpowiadam: tylko wtedy, gdy potrzebujesz jakiejś rozrywki np. przy prasowaniu lub pilnowaniu dzieci. Inaczej nie trać czasu i poszukaj czegoś o wyższych notowaniach, materiału jest bardzo wiele.

Wujek_Sylwek

Bardzo dużo wnosi to co powiedziałeś/napisałeś :D
oczywiście Ty jako producent tegoż filmu wiesz dlaczego został on nakręcony :D
Kto powiedział, że tracę czas? :D Ty tracisz czas pisząc takie komentarze :)

ocenił(a) film na 6
Crazy_Ivan

Jest trochę zbyt zasadniczy, ale ma jednak odrobinę racji. Zresztą, panowie, wydaje się że tytuł produkcji nie przykuł waszej uwagi. Tu chodzi nie o sam lot i załogę tylko o ludzi z kontroli, o których szczerze nie widziałem za wiele materiału.

dobrypiatek

Rozumiem :) pozdrawiam :)

Wujek_Sylwek

Oglądałem, Twoje argumenty są bezsensowne. Pozdrawiam i polecam nawet mimo sensacyjnej informacji że ten film został nakręcony do wykorzystania odpisów podatkowych xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones