ZALETY:
-aktorzy dobrzy i dobrze zagrali
-ładne scenki klimaty itp.
-klimatyczna muzyka
WADY:
-złe odwzorowanie tamtych czasów
-ta przyjaźń nie mogła istnieć!!!!
-nie ogarniam tego filmu [w filme :D] gdzie "w tym obozie jest tak super!"
-głupie zakończenie
OCENA: 3/10
To jest właśnie jedyne wynikające z tego "filmu w filmie" pytanie retoryczne: "No gdzie w tym obozie jest tak super...?"
latwo odpowiedziec na to pytanie: otóż film kręcono zaraz po wybudowaniu danego obozu, przed przywiezieniem pierwszych żydów do niego... zamiast zrobic kontrole bezposrednio w obozie, to delegacja przyjechala obejrzec filmek i sobie pojesc- i tak ta ich "kontrola" (rzekoma) wygladala... tyle w temacie.
Nie ogarniesz bo jesteś za młody i za mało dobrego kina widziałeś sądząc po twojej ocenie Shreka Forever
szymas - nie odchodz od tematu, od tego sa prywatne wiadomosci :) ale fakt, jesli pisza w innym temacie, ze gimnazjalisci maja taki film obejrzec, jestem przeciw, co najwyzej fragment z "Zapatrzoną" w nazistów siostre glownego bohatera, ale na litosc... nie caly film, chca by mlodziej miala potem koszmary (pamietam jak czytalem "Inny Świat" o łagrach itp. - samo to bylo przezyciem w czasach licealnych)? :)