PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128737}

Chaos

6,9 202
oceny
6,9 10 1 202
Chaos
powrót do forum filmu Chaos

Opis umieszczony tu pod filmem prawie wcale nie zgadza się z treścią obrazu. Prostytutka nie została ukryta w samochodzie, bo kierowca i pasażerka zablokowali drzwi. Została pobita i dopiero ze szpitala wyciągnęła ją owa kobieta-adwokat, która postanowiła jej pomóc. Dziwią mnie też niskie oceny wystawione filmowi. Jest on świetnym przedstawieniem koszmaru, jaki przeżywają kobiety sprzedawane do domów publicznych, a także tego, jaką rolę islam wyznacza kobietom w życiu społecznym, jak są one wykorzystywane i zniewalane.

marcowy_zajac

opis jest chyba do innego filmu:P
a tak na serio - film interesujący, wciągający, mocny. historia dziewczyny przerażająca, mimo że ta opowiada o swoim życiu jakby bez emocji. nie wiem czy Helene była adwokatem, bo niestety nie oglądałam filmu od początku:| ale raczej to wyrzuty sumienia skłoniły ją, by pomóc dziewczynie.
film na pewno zasługuje na wyższą ocenę!

ocenił(a) film na 6
lionne

Bez przesady ... nie zgadza się tylko że, "Bogata para Paul i Hélene ratuje jej życie ukrywając ją w swoim samochodzie".

Prostytutka uciekając przez stręczycielami zatrzymuje samochód którym porusza się małżeństwo. Błaga aby ją przygarnęli, lecz nie zostaje wpuszczona gdyż, mężczyzna blokuje drzwi (nie kobieta - jak twierdzi @marcowy_zając - ona chciała pomagać). Wtedy dopadają ją sutenerzy i katują na oczach pary z samochodu, po czym uciekają. Widząc zbliżającą się policję świadkowie także oddalają się z miejsca zdarzenia (gdzieś w międzyczasie żona próbuje wezwać telefonicznie pogotowie, jednakże mąż jej zabrania obawiając się kłopotów).

Ode mnie 7 (za scenariusz) ... nie wiem czemu, ale coś nie daje mi obniżyć oceny za kiczowatość w wykonaniu i denną muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones