PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475132}

Charlie musi umrzeć

The Necessary Death of Charlie Countryman
6,4 12 769
ocen
6,4 10 1 12769
5,0 5
ocen krytyków
Charlie musi umrzeć

Charlie (Shia LaBeouf) to przeciętny chłopak, który przeprowadza się do Bukaresztu po śmierci matki. Tam spotyka tajemniczą wiolonczelistkę (Evan Rachel Wood), w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niestety, piękna dziewczyna jest związana z brutalnym gangsterem, Nigelem (Mads Mikkelsen), który nie ma zamiaru zrezygnować zeCharlie (Shia LaBeouf) to przeciętny chłopak, który przeprowadza się do Bukaresztu po śmierci matki. Tam spotyka tajemniczą wiolonczelistkę (Evan Rachel Wood), w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Niestety, piękna dziewczyna jest związana z brutalnym gangsterem, Nigelem (Mads Mikkelsen), który nie ma zamiaru zrezygnować ze swojej partnerki. Żeby zdobyć ukochaną, a jednocześnie ją chronić, Charlie wplątuje się w trudną sytuację między ukochaną, jej mężem i innym gangsterem o imieniu Darko (Til Schweiger).

Charlie musi umrzeć
Zwiastun nr 1
nr 1 2013-10-09T12:05:04 https://fwcdn.pl/webv/19/19/31919/thumbnail.31919.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/232/475132/the_necessary_death_of_charlie_countryman___official_trailer__1_hd__2013____shia_labeouf.vp9.720p.webm
Charlie musi umrzeć zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

studio
MediaPro Pictures (produkcja) / Bona Fide Productions / Mediapro Studios
tytuł oryg.
The Necessary Death of Charlie Countryman
inne tytuły
Charlie Countryman (tytuł skrócony) USA
The Necessary Death of Charlie Countryman Wielka Brytania
Kill Charlie Countryman Kanada
więcej
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Hbo max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.