Evan Rachel Wood 

Evan Rachael Wood

7,8
10 402 oceny gry aktorskiej
Evan Rachel Wood
Jej ojcem jest Ira David Wood III, a matką Sara Lynn Moore. Ma dwóch starszych braci: Dana - muzyka oraz 'Ira David Wood (IV)'. Evan i jej bracia czasem grywali w Teatrze w Parku w Raleigh, Nowy Jork, gdzie ich ojciec był reżyserem sztuk oraz założycielem tego teatru.
W wieku 7 lat aktorka przegrała z Kirsten Dunst na castingu do "Wywiadu z wampirem" (1994). W 1996 przeniosła się z matką i bratem Irą do Los Angeles. Osiągnęła sukces występując w serialach i filmach telewizyjnych. Jej pierwszy występ na dużym ekranie możemy oglądać w "Totalnej Magii" (1998). Ostatnio zagrała u boku Al Pacino, jako jego córka w komedii "S1m0ne" (2002), a później w "Trzynastce" (2003) z Holly Hunter.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 września 1987

miejsce urodzenia: Raleigh, Karolina Północna, USA

wzrost: 170 cm

Satelita
Zdobyła Satelita, inną nagrodę oraz 14 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
mąż Jamie Bell (30.10.2012 - 05.2014, rozwód), syn (ur. 29.07.2013)
Posiada czarny pas w taekwondo.
Miała zagrać rolę Terri w "Szansie na sukces", ale wycofała się po zmianach w produkcji. Została zastąpiona przez Hilary Duff.
Była rozpatrywana do jednej z ról w filmie "Koniec świata".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak dla mnie to jej najlepsza rola może nawet życiowa. Gra świetnie i wygląda zjawiskowo. W Pilocie serialu dała popis. Oby jej jak najwięcej na ekranie podczas tego serialu...

Ona ma to coś w sobie, że klękajcie narody jest taka sexowna, mmmmmniam

http://www.filmweb.pl/person/Rachel+Brosnahan-927233

Te jej oczy, gracja, naprawdę świetna dziewczyna i aktorka

...ale ma w sobie niesamowity wrecz magnetyzm i wyglada swietnie zarowno w mocnej charakteryzacji jak i naturalnym wygladzie. Poza tym ma jakis taki hmm swoj styl bycia.