Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:50
Film

The Look

2011 1 godz. 30 min.
7,5 163
oceny
7,5 10 1 163
414
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"id":"632398","linkUrl":"/film/Charlotte+Rampling.+Spojrzenie-2011-632398","alt":"Charlotte Rampling. Spojrzenie","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/98/632398/7453390_1.2.jpg"}
Charlotte Rampling pracowała z najsłynniejszymi reżyserami świata, choć karierę zaczynała na wybiegu dla modelek. To... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Charlotte Rampling. Spojrzenie
Zwiastun nr 1 (polski) 1:50
Charlotte Rampling. Spojrzenie
Zwiastun nr 1 1:51
Charlotte Rampling. Spojrzenie - Zwiastun Nr 1 (polski) Charlotte Rampling pracowała z najsłynniejszymi reżyserami świata, choć karierę zaczynała na wybiegu dla modelek. To ona zagrała w „Zmierzchu Bogów”, „Czasie Orchidei”, „Znikającym Punkcie” i „Nocnym portierze”, który wywołał debatę na temat łamania tabu. To również ona zainspirowała Helmuta Newtona do jego pierwszych nagich zdjęć. Była muzą Woody’ego Allena i Paula Newmana, choć - jak sama twierdzi - wolała pracować z takimi awangardowymi reżyserami, jak Nagisa Ōshima czy Francois Ozon. Określana jako „przedmiot pożądania” tym razem stała się bohaterką filmu o niej samej. W dziewięciu odsłonach poznajemy zarówno najistotniejsze fakty z życia aktorki, jak i anegdoty na jej temat, połączone ze wspomnieniami bliskich jej osób (m.in. Paulem Austerem, Peterem Linberghiem i Alexandrem McQueenem).

Charlotte Rampling pracowała z najsłynniejszymi reżyserami świata, choć karierę zaczynała na wybiegu dla modelek. To ona zagrała w "Zmierzchu Bogów", "Czarze Orchidei", "Znikającym Punkcie" i "Nocnym portierze", który wywołał debatę na temat łamania tabu. To również ona zainspirowała Helmuta Newtona do jego pierwszych nagich zdjęć.Charlotte Rampling pracowała z najsłynniejszymi reżyserami świata, choć karierę zaczynała na wybiegu dla modelek. To ona zagrała w "Zmierzchu Bogów", "Czarze Orchidei", "Znikającym Punkcie" i "Nocnym portierze", który wywołał debatę na temat łamania tabu. To również ona zainspirowała Helmuta Newtona do jego pierwszych nagich zdjęć. Była muzą Woody'ego Allena i Paula Newmana, choć - jak sama twierdzi - wolała pracować z takimi awangardowymi reżyserami, jak Nagisa Ōshima czy François Ozon. Określana jako "przedmiot pożądania" tym razem stała się bohaterką filmu o niej samej. W dziewięciu odsłonach poznajemy zarówno najistotniejsze fakty z życia aktorki, jak i anegdoty na jej temat, połączone ze wspomnieniami bliskich jej osób (m.in. Paulem Austerem, Peterem Lindberghiem i Alexandrem McQueenem).

dystrybucja
studio
3 Sat (koprodukcja) / Prounen Film / TAG/TRAUM Filmproduktion / Więcej...
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) i Paryżu (Francja).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • gdzie obejrzeć?

  julieuo

  czy ktoś widział? czy ktoś wie gdzie można ten film obejrzeć? :)

 • Polska premiera telewizyjna w najbliższy piątek na Planete+ o 20:45

  użytkownik usunięty

  Następna emisja cztery dni później o 22:40.

  • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem karajnaaa
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.