PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715007}

Chata

The Shack
6,7 38 741
ocen
6,7 10 1 38741
3,0 2
oceny krytyków
Chata
powrót do forum filmu Chata

Zacznę od tego, że film nudzi a pierwsze wrażenie jest dosyć głębokie. Niestety po dłuższym zastanowieniu dochodzi się do wniosku, że film obrazuje dobro Boga tylko w podobnych sytuacjach. Dlaczego? Ktoś zabił córkę głównego bohatera a Bóg jako ojciec wszystkich kocha ich tak mocno, że nie potrafi osądzić mordercy. I to potrafię zrozumieć. Nasuwa mi się tylko jedno pytanie. Dlaczego nie pokazano w tym filmie również innych sytuacji których nie ogarniam. Gdzie dobro Boga gdy w rodzinie rodzi się niepełnosprawne dziecko? Czy wtedy jest to kara? Skoro Bóg nie karze - jak wspomniano w filmie - to dlaczego rodzinę spotyka takie cierpienie? Oczywiście, że najgorzej ma chore dziecko ale czym ono zawiniło?

Może trochę za bardzo odbiegam od tematu, ale niestety jak dla mnie film przedstawia i tłumaczy jeden zbiór sytuacji które mogą się zdarzyć w życiu zupełnie pomijając inne. Jestem katolikiem ale nie lubię narzucania własnego światopoglądu w filmach. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones