PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205810}
6,1 74
oceny
6,1 10 1 74
Chrono Trigger
powrót do forum filmu Chrono Trigger

Tak żebyście wiedzieli co się działo w filmiku (wystarczy czytać angielskie napisy):
W Wiosce Truce zostaje otworzony Milenijny Festyn. Znamy? Znamy. Dobra. Potem w nocy pojawiają się się światła i wyłażą potwory które mają czas zabawić się do końca nocy. No to co? Bawia się. A to gry na pieńkach patykami, a to ruletka ale gdzieś w tym harmiderze są właśnie Kilwala i Nu. Prowadzą oni sklep z jakimiś gadżetami. Kilwali nie podoba sie że nikt nie zwraca uwagi na ich sklep więc wyrusza w festyn. Nu idzie z nią/nim. Okazuje się że na festynie jest konkurs na picie oranżady a wygraną między innmi jest złota łopata którą Kilwala mogła by opchnąć w tym swoim straganie. No więc. Biorą udział w konkursie i Nu pije tą oranżadę i pije aż w końcu ma dość. Kilwala oszukuje w grze i podłącza pada do Nu i zaczyna nim sterować (wciskać cały czas przycisk A jak to bywało w Chrono Triggerze podczas picia oranżady: Wciskaj przycisk A jak najszybciej). Tą oto taktyką nasi bohaterowie wygrywają i ukrywają się gdzieś na górze. Kilwala bawi się wygraną a Nu chce siku (odlać się za pomocą glutów z nosa). To idzie w krzaki ale nagle znajduje tam Gato który się uruchomił i zaczął robić to co umie najlepiej. Drzeć mordę. Po fascynującym przedstawieniu Gato zostaje pomalowany i zostały zrobione mu zdjęcia co mu się widocznie nie spodobało więc się wkurzył i zaczął gonić Nu i Kilwalę. Następnie widzimy że na festynie jest również wyścigowiec Johnny. Bohaterowie mu dokuczają jak najlepiej umieją co doprowadziło go do gorączki (wnerwił się). Potem o ile dobrze pamiętam (10 minutowy filmik nie tak łatwo zapamiętac uwierzcie mi) zaczyna się wyścig Johnnego z innymi potworami a bohaterowie wskakują na Gato i przypadkowo biorą udział w wyścigu. Potem jedyne co się dzieje to kopanie Johnnego w zadek i te podobne aż w koncu mamy okazję zderzyć się z ścianią. Nu wciska guzik z czaszką i piszczelami przez co uruchamia wielką piąchę która pokonuje Johnnego. Końcówka to tańce, połamańce i inne cieszenie się na festynie. To tyle. Pomogłem? Mam nadzieję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones