PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116330}

Ciało za milion

The Big White
6,3 4 814
ocen
6,3 10 1 4814
Ciało za milion
powrót do forum filmu Ciało za milion

niekoniecznie czarne komedie bo oglądałam chyba wszystkie, ale jak ktoś zna może równie śmieszne i dobre komedie proszę podajcie pozdrawiam!!!

Jabłka Adama "Adams æbler" (2005) - też czarna komedia

ocenił(a) film na 7
marcinkey

"plytki grob" z macgregorem

użytkownik usunięty
marcinkey

Oba filmy oglądałam były super:)

ocenił(a) film na 5

"Fargo" braci Coen, te same klimaty, podobna fabuła, za to z 10 razy lepszy ( Głównie za sprawą Steve'a Buscemi).

ocenił(a) film na 9

No ja też bym chciała coś równie lekkiego i z tą nutka zjadliwości jaką pięknie odegrał Williams - uwielbiam go za te smaczki :)
"Migające światła" pewnie już widziałaś, no nie? "Strasznie szczęśliwi" polecam. To niby czarna komedia, ale mało tam jest śmiesznych rzeczy, jedynie ogólna sytuacja sprawia, że na końcu można to nazwać czarną komedią, ale sam film bardzo ciekawy. Świetny klimatycznie.
"Człowiek który gapił się na kozy", "Trafiona zatopiona", "Joint Venture", "Wilbur chce się zabić", "Bez duszy", "Big Nothing", "Zieloni rzeźnicy", "Jedna ręka nie klaszcze", "Guzikowcy". "Mądrość i seks" (to nie wszystkich bawi, ale mi się podoba), "Urwanie głowy" (to jest równie lekkie i super), "Adaptacja", "Być jak John Malkovich", "Happiness", "Zakochani widzą słonie", "Dzień świstaka", "Człowiek który wiedział za mało", "Big Lebowski"... itd. może coś z tych wy bierzesz, na razie nie ma sensu więcej wypisywać, choć pewnie i tak większość widziałaś.
Tematyka inna niż tego filmu, ale są to tez fajne (według mego gustu) komedie.
A i tematycznie podobny film i świetny to wspomniane wyżej "Fargo".

Wyślę Ci zaproszenie do znajomych, bo chętnie spojrzę w te komedie, które widziałaś, może akurat podobnie do mnie oceniasz, to będę mieć ściągę :>

ocenił(a) film na 9
Eleonora

Myszunia, wiesz co, a może "Zbrodnia ze snu" by Ci się spodobała też. To taki absurdalny fajny film. I może też nie widziałaś jeszcze "Heathers" - ja to uwielbiam, a jest nawet do obejrzenia na iplexie http://www.iplex.pl/vod/p1263-smiertelne_zauroczenie_.html (To jest _legalny_ serwis, więc proszę na mnie nie napadać za podanie linka)

użytkownik usunięty
Eleonora

Bardzo Tobie Dziękuję Eleonoro i za zaproszenie oraz za filmy, niektórych nie widziałam:) Dzięki Tobie obejrzę:) Bardzo wszystkim Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

ocenił(a) film na 7

Nie podziękowałaś jeszcze za poprzednie rady, co prawda życiowe, ale może podziękujesz za tą - Big Nothing

"8 głów w torbie" z genialnym Joe Pescim :)

"Martwy farciarz"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones