PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730480}

Cień

Maryland
5,8 6 186
ocen
5,8 10 1 6186
6,2 11
ocen krytyków
Cień
powrót do forum filmu Cień

Moim zdaniem główna ocena filmu jest trochę zaniżona. Co prawda do filmu Drive sporo mu brakuje. Ale konstrukcją i klimatem bardzo ten film przypomina. Jak zauważyłem na forum, sporo osób ma pretensje że w filmie mało mówią, albo że sceny się przeciągają i męczą, albo brak w nim akcji. Po prostu film ten z natury taki jest. To nie jest kino akcji, z pełnometrażowym mordobiciem. Więc jak ktoś nastawia się przed obejrzeniem filmu że będzie to film zbliżony do np Johna Wicka itp. To odradzam. To raczej film do którego trzeba mieć nastrój. Oczywiście każdy ma swoje gusta i po prostu takie filmy nie do każdego przemawiają. Czasem też dobrze obejrzeć film drugi raz. Mimo to warto obejrzeć bo film jest naprawdę niezły. Choć spodziewałem się czegoś mocniejszego.

ocenił(a) film na 6

Taki film dla mnie niby o niczym bez większych emocji a jednak ma coś takiego w sobie, że jak się kończy to szkoda. Fajna końcowa scena, bez zbednego cąłowania itp wystarczyło subtelnie się przytulić i bło ok:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones