PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214542}

Ciemna strona Księżyca

Opération lune
7,3 393
oceny
7,3 10 1 393
Ciemna strona Księżyca
powrót do forum filmu Ciemna strona Księżyca

Jedna Wielka Mistyfikacja.

ocenił(a) film na 10

Ten film to niesamowita jazda, w którą wkręci cię twoja ciekawość. Niektóre wątki są tak wspaniale absurdalne, że śmiało mógłby je napisać wczesny Woody Allen - przynajmniej tak mi się kojarzą. Pokazuje jak silne jest oddziaływanie mediów na dzisiejszego człowieka, jak wspaniale można manipulować faktami i (prawie) każdy to kupi, ale z drugiej strony widzimy też jak media mogą wnikliwie dociekać tych faktów. Polecam mój temat na stronce Stanleya Kubricka - tam ludziom już świat przekrzywił się o 180 stopni i nie wiedzą co jest podłogą co sufitem. Ale wygląda na to, że dobrze się bawią, więc na pewno nie będę im przeszkadzał :]

ocenił(a) film na 7
Picu

dokument ten ogladalem dosyc dawno temu, ale po tym nasunelo mi sie jeszcze jedno pytanie - co jeszcze jest fikcyjne choc my za sprawa mediow wierzymy ze to cos jest prawdziwe ?

Od pory ogladniecia tego dokumentu nie mozna byc niczego pewnym. Najlepiej wierzyc w to co sie widzialo na wlasne oczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones