PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 605
ocen
5,0 10 1 78605
2,3 14
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya


Rzecz w tym że Christianek jest w tym filmie wyidealizowaną studnią bez dna (Adonis z sześciopakiem, rucha jak Zeus, forsy ma jak wujek Sknerus, mówi po Francusku, gra na fortepianie, pilotuje helikopter, zbudował syna, zasadził dom, spłodził drzewo), a Anastasia nie prezentuje sobą nic. To pozbawiony zainteresowań i osobowości kubeł na spermę, którego jedynym celem jest nabić się na bolca Adonisa z sześciopakiem. Przy tym wszystkim to że on mial wcześniej czas wyruchać ileśtam-naście kobiet a ona na studiach byla dziewicą jest tak groteskowe że aż chce się wyć. Ta książka została napisana chyba w tym samym momencie gdy E.L. James huśtała się na cip*ce w łóżku lub jechała na ręcznym, gdy akurat męża nie było. Na okładce widnieje napis że "świat kobiecych fantazji istnieje" , ale ta książka przecież nie wnosi nic ponad skretyniały stereotypowy podział "on - macho, samiec alfa, ona - słodka, niewinna kretynka." I jeszcze na koniec wydawało mi się że znałem kobiety które miały jakieś tam zainteresowania, i że nie wszystkie pociąga taki papierowy książe z bajki, ale mogłem się mylić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones