PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735860}

Ciemniejsza strona Greya

Fifty Shades Darker
5,0 78 650
ocen
5,0 10 1 78650
2,3 15
ocen krytyków
Ciemniejsza strona Greya
powrót do forum filmu Ciemniejsza strona Greya

Nie wiem, jak wy, ale moim zdaniem do roli Christiana Greya pasowałby Tyler Hoechlin. Ma zdecydowanie dominujący wygląd, poza tym jest bardzo przystojny i dobrze zbudowany. Moim zdaniem Tyler pasuje zdecydowanie bardziej, ale cieszę się, że przynajmniej pojawi się w tym filmie.

plotkara_

Tak! :)

natalcik

Grey miał być młodym chłopakiem który przedwcześnie dorósł ale jeszcze czasem ma przebłyski tej młodzieńczości. Dornan zawsze mi się wydawał trochę za stary... Hoechlina widziałam w "Teen Wolfie" i jego miny i zachowanie w serialu wskazują na to że dobrze by się odnalazł w tej roli :D

ocenił(a) film na 8
natalcik

Dokładnie! Mam takie same odczucia po ,,Teen Wolfie". Moim zdaniem to on sprawiał, że ten serial tak bardzo chciało się oglądać i tak bardzo wciągał (no i też Dylan jako Stiles Stilinski podtrzymywał akcję). Ale postać Dereka Hale'a moim zdaniem zagrana przez niego perfekto <3 Nadawałby się na Greya.. ale no cóż, musimy pocieszyć się tym, że przynajmniej zobaczymy go na ekranie tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones