PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4577}

Ciemny kryształ

The Dark Crystal
7,3 6 478
ocen
7,3 10 1 6478
6,7 10
ocen krytyków
Ciemny kryształ
powrót do forum filmu Ciemny kryształ
spidermarx

Ubawiłem się setnie czytając Twoją recenzję.

spidermarx

To prawda szkoda czasu. Kiepskie postacie, kiepska realizacja mimo niezłego pomysłu.

spidermarx

Rozumiem, nie każdy może mieć humor do oglądania czegoś takiego :) Ale jeśli będziesz miał to obejrzyj drugi raz, może inaczej do niego podejdziesz :) A jeśli nie to nic się nie stało, mi się bardzo podobał :)

Sporeczek

Nie obejrze drugi raz :) Film mi zdecydowanie nie podszedl.pozdrawiam :D

spidermarx

Najwidoczniej kompletnie nie zrozumiałeś ogromu symboliki .

Zdecydowanie nie każda, produkcja jest dla każdego .

buterfly

Zarzucasz komus nierzozumienie a moze to ty masz z tym problemy ? Nie odpisuj jesli mozesz.

spidermarx

Nie mam z tym żadnego problemu - W produkcji jest pełno odniesień, chociażby do tematu śmierci , końca świata itp .

Ale trzeba choć trochę zacząć myśleć przy oglądaniu produkcji , jeżeli ciebie zadowalają fabularne proste historyjki, to nie ma się co dziwić że w taki sposób oceniasz Ciemny kryształ .

buterfly

Zacznij myslec zanim cos napiszesz.Tym ludzie sie roznia od siebie iz kazdy ma inny gust i na co innego zwraca uwage.Jesli ocenie jakis film na 1 a wedlug ciebie produkcja jest dobra to znaczy ze nie mysle albo nie zrozumialem glebi ? Zastanow sie ...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buterfly

Obrazasz przed monitorem.Niech i tak bedzie.

spidermarx

Człowieku to ty prędzej obrażasz mnie - Zarzucasz mi że nie rozumiem symboliki , po trzy jasno odpisałem co przez ukazaną symbolikę autor produkcji chciał nam przekazać .

Ty natomiast jedyne co zarzucasz produkcji, to to że ci nie podeszła nawet nie wiadomo o co konkretnie chodzi .


buterfly

Ogarnij sie :-) .Wez dzieci na spacer i troche sie przejdz.Spacer dobrze ci zrobi a potomkowie docenia.Odnosze wrazenie ze zaraz wybuchniesz placzem z powodu slabej oceny jakiegos dziela.Ludzie naprawde maja czas na bzdety.Ps.Nie masz dzieci to moze wyjdz z psem.

spidermarx

To same powiem tobie - Ogarnij się :)

Odnoszę wrażenie że nawet nie wiesz , co ci nie podeszło w tym filmie .

Bo z twojego pierwszego postu, nie wiadomo o co ci chodzi .

buterfly

Moze nie zrozumiales o co chodzi w moim pierwszym poscie ? Jak moglbym napisac ze film mi nie podszedl jesli nie wiedzialem co mi w nim nie podeszlo ? Logicznie myslisz ? A wogole o co ci chodzi ? Nie uciekl/as/es przypadkiem z jakiegos osrodka ? Nie obrazam tylko pytam.

spidermarx

No i widać kto wyszedł z psychiatryka ,bo już nawet nie wiesz co wypisujesz.

Radzę przeczytać swoje wszystkie posty - Bo owszem napisałeś że film ci nie podszedł .

No i nie wiem właśnie co ci nie podeszło , bo już tego nie sprecyzowałeś .

buterfly

Porozmawiaj o swoim problemie z zona,dziecmi.Pies tez cie chetnie wyslucha no chyba ze masz pudla albo labradora.Napiszesz jeszcze cos ciekawego ?

spidermarx

A może to ty napiszesz coś ciekawego ?

buterfly

Porozmawiaj z zona i dziecmi.Wyzal sie.Najblizsi cie zrozumieja.Beda cie wspierac w walce z choroba.Nie szukaj wsparcia wsrod osob ktorych nie interesuje twoje zdanie ani nie obchodzi twoja osoba.Skromnie dodam ze zaliczam sie do tego grona.Znajdz cel w zyciu poza nekaniem nieznajomych.

spidermarx

Twoje zdanie również ma w głębokim poważaniu :)

buterfly

Jestes stalkerem? Zaczepiasz nieznajomych i ich nekasz?

spidermarx

Jesteś trollem ?

buterfly

Nie masz rodziny ? Znajomych ? Napisz cos do nich.

spidermarx

No właśnie napisz i więcej lepiej nie kompromituj siebie na tym portalu .

buterfly

Zony lub meza nie masz.Dzieci tez nie.Dlatego nekasz nieznajomych ? Nie bede twoim przyjacielem wariacie.

spidermarx

Powtarzasz się .

buterfly

Powtarzam aby dotarlo do twojej stalkerskiej zakutej paly.

spidermarx

Ja ci też powtarzam żeby do ciebie dotarło - Nie ośmieszaj się dalej .

A ty dalej się pogrążasz .

buterfly

Stalker.Frustrat.Wybierz co bardziej do ciebie pasuje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
buterfly

Cwane to przed monitorem a w zyciu sfrustrowane.

spidermarx

Dobrze że mówisz o sobie .

buterfly

O tobie mowie pysiu.O tobie trollu.Wywloko nizej od czlowieka.Dawno by cie wyskrobali gdyby byl lekarz w poblizu.

spidermarx

Troll zarzuca mi trollowanie - Dobre sobie :)

buterfly

O tobie mowie pysiu.O tobie trollu.Wywloko nizej od czlowieka.Dawno by cie wyskrobali gdyby byl lekarz w poblizu.

spidermarx

Oj już to mówiłeś - Jeżeli nie masz już nic więcej do powiedzenia, to lepiej się już nie kompromituj .

buterfly

Wciagasz maselko ?

spidermarx

A ty dalej się kompromitujesz :)

buterfly

Wyskrob sie maselko.

spidermarx

Jeżeli nie masz nic nowego do powiedzenia to zamilcz :)

buterfly

Wyskrob sie maselko.

spidermarx

To już było :)

buterfly

Wyskrob sie maselko.

spidermarx

Oj no wysil się bardziej :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
spidermarx

hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones