PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105898}

Cinderella Story

A Cinderella Story
6,5 68 905
ocen
6,5 10 1 68905
3,7 3
oceny krytyków
Cinderella Story
powrót do forum filmu Cinderella Story
ocenił(a) film na 8
Sweet_Raspberry

jaki rupert?

Eph

Rupert Grint. Ten, co grał np. Rona w Harrym Potterze ;DD

ocenił(a) film na 8
Sweet_Raspberry

No coś Ty, w ogóle nie widzę go w tej roli.

Eph

Nie wiem, nie wiem xDD Ale wyobraź go sobie w tym filmie. Nieźle by to wyglądało ♥

ocenił(a) film na 8
Sweet_Raspberry

Wtedy to on był za młody i po drugie to on nie jest zbyt przystojny i do tego rudy, w ogóle by nie pasował.

Eph

Ja tam wole rudych, ale trudno, o gustach się nie dyskutuje ;3
Nie był aż taki młody -.-

ocenił(a) film na 8
Sweet_Raspberry

No piszesz tak po prostu gdyż jesteś fanką Harrego Pottera:D

Eph

Nie, po prostu podobają mi się rudzi i uważam, że by pasował do tej roli. Ale jak mówiłam: o gustach się dyskutuje ;D
Ale rzeczywiście, jestem fanką Harrego Pottera i to właśnie przez nagrywanie trzeciej częsci Rupert nie przyjął tej roli :

ocenił(a) film na 8
Sweet_Raspberry

no skoro tak uważasz to ok;)

ocenił(a) film na 7
Eph

"po drugie to on nie jest zbyt przystojny i do tego rudy, w ogóle by nie pasował." całkowicie się zgadzam ;D

ocenił(a) film na 7
marta0702

dokładnie :) Chad naprawde sie nadaje :)

Sweet_Raspberry

Chad jest idealny !!

anellotti

Rupert idealniejszy ;D

anellotti

Tak ;D Te jego włosy... ehh...

ocenił(a) film na 7
Sweet_Raspberry

Austin miał być najprzystojniejszym facetem w szkole, na którego lecą dziewczyny, w ogóle Rupert nie pasowałby do tej roli

NaomiClark_

Dużo dziewczyn lubi rudych ♥

ocenił(a) film na 7
Sweet_Raspberry

może i tak ale w tej roli by się nie sprawdził :p

NaomiClark_

Ale ja go tak uwielbiam, że wierzę w to, że tak ♥

ocenił(a) film na 4
Sweet_Raspberry

Kurczę, Rupert Grint jest genialny jako Ron, ale nie wiem, czy sprawdziłby się w roli "szkolnej gwiazdy", lekko przygłupiego gracza rugby...;)

emowersjademo

No tak, haha :)

Sweet_Raspberry

To nie chodzi o gusta, czy o sympatię dla Ruperta i całego Harrego Pottera. Po prostu on by zwyczajnie nie pasował do tego filmu. Tu musiał być popularny super przystojny szkolny gwiazda futbolu, który czuje się samotny, szuka czegoś więcej nic tylko popularność i zakochuje się w szarej myszy tzw. "zjednoczenie dusz" :-P

ocenił(a) film na 5
Sweet_Raspberry

Jezeli chodzi o urode to kwestia gustu ale juz o wiek to nie . Rupert mial z 14 lat grajac w wiezniu z Azkabanu, moze 15, za mlody. To jeszcze dzieciaki byly. Ja tam z wygladu i tak wole Chada, swietny byl tez w zwariowanym piatku. Ale wlasnie tak kwestia wieku. Oni grali okolo 18 latkow. A pewnie i tak aktorzy mieli wiecej lat. Chad byl chyba po 20 wtedy. To gdzie taki Rupert wczesny nastolatek ktory nie byl wystarczajaco dojrzaly na te role. W 2010 bym sie jeszcze zgodzila choc przyznam ze nie wiem czy by pasowal na szkolnego przystojniaka ale ok. Natomiast w 2004 Rupert to jeszcze dzieciakiem byl.

ocenił(a) film na 5
Penelope261988

Sorry jednak Rupert w 2004 mial rocznikowo 16 lat a nie 14, natomiast wygladal bardzo mlodo, jak dziecko i tak szczerze to oni dopiero tak od 6 czesci zaczeli wygladac dojrzale a na dobre w 7 czesci, wtedy to jeszcze by uszedl a i tak gral w Harrym Potterze takze bez sensu rozkminiac. Sorry za napisanie po kilku latach ale teraz z ciekawosci weszlam i zdziwilam sie ze byl brany pod uwage bo naprawde wszyscy w Historii Kopciuszka wygladali juz powazniej niz glowna trojca z Harrego Pottera ( przypuszczam ze grajac 17 latkow czy 18 latkow mieli powyzej 20 takze taki 16 latek Rupert a i tak mlodziej wygladajacy niz ma wygladalby jakby przeszedl kilka klas). Jedynie ten kumpel glownej bohaterki wygladal mlodziej ale to pewnie ze wzgledu na niski wzrost.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones