film

Cisza w eterze

On Air
2012
1h 35m
4,8 312
ocen
4,8 10 1 312
Doc Rock jest spikerem radiowym. Podczas kolejnej audycji odbiera tajemniczy telefon od psychopatycznego mordercy. więcej mniej
Cisza w eterze zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Doc Rock (Markus Knüfken) jest gospodarzem nocnego programu, nadawanego przez piracką stację radiową. Pewnego razu mężczyzna odbiera podczas audycji dziwny telefon. Rozmówcą okazuje się nieznajomy, który podaje się za poszukiwanego przez policję seryjnego zabójcę. Zaprasza prowadzącego do makabrycznej gry, w której stawką jest życie niewinnych osób. Czy bohaterowi uda się powstrzymać bezlitosnego mordercę przed kolejnymi zbrodniami?

studio
Castle in the Air / MJM Pictures
tytuł oryg.
On Air
inne tytuły
Radio Silence Miedzynarodowe
więcej
Film kręcono w Dortmundzie (Niemcy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

słabe aktorstwo

ocenił(a) film na 4

Film nie zasłuzył na ocenę wyższą niz 4, bo aktorstwo leży, a scenariusz bez polotu, wtorny i dość przewidywalny

Film próbuje być niemiecką Piłą. Ogólnie bardzo ciekawy i trzyma w napięciu. Czasami zaskakuje jednak Nocny Rzeźnik bardziej irytuje niż straszy dlatego zamiast wczuwać się w akcję kręciłem nerwowo oczami. I nie trwa 19 min jak tu jest napisane ale 90.

Gospodarz pirackiej audycji radiowej zostaje wplątany w sprawę seryjnego mordercy. Zaprasza on prowadzącego do makabrycznej gry, w której stawką jest życie niewinnych osób.

cholernie wciagajacy, z dosc zawila intryga w ktorej w pewnym momencie mozna sie zgubic, zaskakujace zakonczenie i jak zwykle kilka dziur logicznych, troszke malo gore jak na moj gust ale ocena 4,7 to jakies jaja sa chyba.. ok 7 spokojnie powinno sie krecic.. mocne 8..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones