PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498146}

Cisza

Das Letzte Schweigen
6,7 6 189
ocen
6,7 10 1 6189
Cisza
powrót do forum filmu Cisza

Warto zobaczyć film. Trzyma dostatecznie w napięciu i zaskakuje na końcu. Co prawda filmwebowicze niżej wychwytują tu drobne wpadki logiczne, ale generalnie można je zbagatelizować.

Polecam.

ocenił(a) film na 5
Piotrek4

trzyma w napieciu??? nastawilem sie na thriller kryminalny a nudzilem sie przy dramacie psychologicznym.

ocenił(a) film na 8
kierat10

Moim zdaniem trzyma w napięciu aż do końca, gdy dowiadujemy się o błędnej decyzji policji

ocenił(a) film na 6
kierat10

ja się nie nudziłem przy filmie ale fakt jest to raczej dramat psychologiczny z wątkiem kryminalnym. Generalnie film nieźle nakręcony ale momentami jest bardzo przewidywalny. Gra aktorska również nie powala. Film porusza dość istotnego i kontrowersyjnego tematu a także pokazuje że wyższe struktury policji (niezależnie od państwa) to nadają się tylko to zjadania pączków. W każdym razie jeżeli mamy patrzeć na film pod pryzmatem tak jak został on kategoryzowany to raczej wypada on słabo. Jednak jeżeli ktoś lubi wątki psychologiczne ze sprawami kryminalnymi w tle to jak najbardziej można ten film polecić.

kierat10

Oglądałem z nadzieją, że więcej będę rozumieć psychikę morderczych zboczeńców. Tu mam ble ble ble i dramat tylko tyle, że kryminalny na niemieckie kopyto..

blackfox_fw

Osobiście po około 15 minutach wiedziałem że nie będzie to rewelacja.....

ocenił(a) film na 8
Piotrek4

[SPOILER]

Jeden z lepszych filmów, jakie widziałam od pewnego czasu. Poza tym tak sobie myślę - zawsze narzekamy na nieudolność policji, że starają się zamknąć sprawę, aby mieć sukces, choć nie zawsze zgodnie z faktami. Tak było w tym przypadku, lecz dzięki filmowi spojrzałam na temat od strony rodzin ofiar. Może to okrutne, ale wykrycie sprawcy (prawdziwego czy nie) i zamknięcie sprawy przynosi rodzinie pewną ulgę, więc może ma to psychologiczny sens. Szkoda tylko, że inni są narażeni na niebezpieczeństwo, bo przestępca jest na wolności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones