PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714080}

Cloverfield Lane 10

10 Cloverfield Lane
6,5 102 450
ocen
6,5 10 1 102450
6,9 26
ocen krytyków
Cloverfield Lane 10
powrót do forum filmu Cloverfield Lane 10

przywiązanie do łóżka? :]
kombinezon butelkowy? :D
wybawca - psychopata? ;]
włamywanie się do bunkra?
robalowe ufo?
kwas na odpady? :D
historia 'córki' - nie córki? nawet nie chcę wiedzieć...
itd. itp.
całość nie ma sensu, do tego te zakończenie i nasza nowa Rambo, lol

ocenił(a) film na 3
VanKert

Masz rację . Ilość bzdur , różnego rodzaju zdarzeń skumulowanych na jednej farmie doprowadziło do tego że całość nie ma sensu. Ktoś dziewczynę ratuje , zaraz ją przykuwa do łóżka. Potem myślisz psychopata , nie bo skażenie jest naprawdę. Potem dowiadujesz się że to morderca , potem że skażenia nie ma , ale jest atak obcych. Uf !!! Ja już wysiadam :). A to nie koniec trzeba jeszcze rozwalić statek obcych . I tak zwykła dziewczyna ofiara wypadku , porwana/uratowana przez świra zostaje pogromczynią kosmitów. Jak dla mnie to za dużo. Żenada.

ocenił(a) film na 7
neron4

Na tym polega plt twist. Rozumiem, że lubisz tylko filmy z fabułą gdzie od początku do konca wiadomo co się zdarzy? Wg ciebie powinno być tylko to - zamyka, okazuje się że psychopata i jest zabity na koniec?

ocenił(a) film na 4
VanKert

Dla mnie dobry film do momentu końcówki. Beznadziejna końcówka o jakimś statku obcych z mordą jak świnia i biegającym diable tasmańskie z innej galaktyki. Żenada

ocenił(a) film na 7
VanKert

Bo pewnie wszystkie inne filmy mają 100% wszystko idealnie z sensem, nawet kretyńskie guano od Marvela oceniane na 8.5? Czepiasz się, a film jest naprawdę dobry.

ocenił(a) film na 3
davidns

nic nie poradzisz, bajka o Jasiu i Małgosi z Babą Jagą ma znacznie więcej sensu... wręcz niebo a ziemia ;) czy ja się czepiam nie ma znaczenia... film jest dla Ciebie dobry? OK ale... film jest naprawdę głupi :P :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones