PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1236}

Co gryzie Gilberta Grape'a

What's Eating Gilbert Grape
7,8 302 570
ocen
7,8 10 1 302570
7,6 37
ocen krytyków
Co gryzie Gilberta Grape'a
powrót do forum filmu Co gryzie Gilberta Grape'a

Najbardziej przygnębiający film jaki widziałem! Żałuję, że nie widziałem wcześniej, chociaż kiedy sobie to poskładam, to myślę, że może i lepiej, że chyba trzeba nabrać pewnego wieku. Nie powiem, że najlepszy jaki widziałem, bo za bardzo przygnębiający. Leonardo mnie powalił - ma ocenę wystawioną za titanic, którą ja także powielam w swoich wypowiedziach na jego temat, ale po tym filmie zacząłem nabierać innego zdania. Ciężki film - trudniej obejrzeć niż najbardziej porażający i brutalny horror.... 9/10

ocenił(a) film na 10
AxD

zgadzam się z Tobą oprócz wieku, jak byłam mała to ten film mnie tak samo wzruszył jak teraz, tylko ze wtedy nie pamiętałam tytułu, no i według mnie to jedna z najlepszych ról Deppa i DiCaprio

ocenił(a) film na 7
victoria_

Fajny awatar - "szał uniesień" Podkowińskiego

AxD

ohh AxD, naprawdę jest taki przygnębiający? przecież zakończenie jest pełne nadziei. sama chciałabym być na miejscu Gilberta w tym zakończeniu. ale gdyby nie ono, to fakt film byłby nieżle mroczny dla mnie wręcz tragiczny

ocenił(a) film na 10
donatello

pełne nadziei dla bohaterów ale świat nigdy się niestety nie zmieni i to jest najbardziej przygnębiające, bo zwraca uwagę na to, od czego się odwracamy. dziękuję, uwielbiam ten obraz, jak byłam mała to zawsze fascynował mnie wyraz pyska tego konia (oczywiście bez podtekstów erotycznych)

ocenił(a) film na 10
AxD

Zatem polecam:
"Małe dzieci" z Kate Winslet, Jennifer Connelly i Patrickiem Wilsonem,
"Za drzwiami sypialni" z Marisą Tomei, Nickiem Stahlem, Sissy Spacek i Tomem Wilkinsonem,
"Notatki o skandalu" z Cate Blanchett i Judi Dench,
"Slumsy Beverly Hills" z Marisą Tomei i Alanem Arkinem,
"Happiness" z Phillipem Seymourem Hoffmannem i Larą Flynn Boyle,
"Rodzina Savage" z Philipem Seymourem Hoffmannem i Laurą Linney,
"Złe i gorsze" z Laurą Dern,
"Wybory" z Reese Whiterspoon i Matthew Broderickiem,
"Dziękujemy za palenie" z Aaronem Eckhartem, Katie Holmes i Marią Bello,
"Kobieta na skraju dojrzałości" z Charlize Theron i Patrickiem Wilsonem,
"Schmidt" z Jackiem Nicholsonem i Kathy Bates,
"Sierpień w hrabstwie Osage" z Julią Roberts, Meryl Streep i Ewanem McGregorem,
"Rachel wychodzi za mąż" z Anne Hathaway,
"Margot jedzie na ślub" z Nicole Kidman i Jennifer Jason Leigh,
"Więź" Wachowskich z Giną Gershon i Jennifer Tilly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones