PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838829}

Co się wydarzyło 11 września

What Happened on September 11
4,9 404
oceny
4,9 10 1 404
Co się wydarzyło 11 września
powrót do forum filmu Co się wydarzyło 11 września

Łatwiej ludzi oszukać niż uświadomić ich że zostali oszukani- Mark Twain

Obrzydliwe, że kolejne generacje wyrastają w kłamstwie i indoktrynacji

Ale historii drzewa nie znałem, rzeczywiście jest niezwykła..

Sanos

Nie oglądałem, warto ? Czy też w filmie jest powielanie ogólnie znanej narracji ?

ocenił(a) film na 2
_rafe_

nie warto :) ciekawa jest jedynie sama końcówka o drzewie :)

Sanos

dzięki. Fajnie byłoby pooglądać coś o 11.09 ale takiej papki nie chcę.

Sanos

Zatem jaka jest prawda o 11.09 skoro w takich dokumentach są same kłamstwa?

ocenił(a) film na 2
galica13

W wielkim skrócie- wszystkie trzy budynki zostały kontrolowanie wyburzone za pomocą malutkich bomb jądrowych umieszczonych kilkadziesiąt metrów pod ziemią w podziemiach kompleksu

ocenił(a) film na 2
Sanos

https://www.youtube.com/watch?v=zRpCwKRnL1M&t=23s tu masz bardzo ładną perspektywę jak WTC 7 w które nie uderzył, żaden samolot zawala się kontrolowanie, i nie zrobiły tego zwykłe materiały wybuchowe bo wyglądałoby to inaczej. Jest to spadek swobodny co z punktu widzenia fizyki oznacza, że w momencie rozpoczęcia opadania nie istniał już żaden opór a spadek odbywał się wyłącznie pod wpływem grawitacji

Sanos

Dziękuję Ci za odpowiedź oraz za link. Zgłębię sobie temat pod kątem tego o czym napisałeś, bo bardzo to ciekawe i nieznane w 'szerokim nurcie' fakty, bardzo mnie zaciekawiłeś. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 2
galica13

Również Cię pozdrawiam i zaprosiłem do znajomych bo widzę, że mocno podobnie widzimy i oceniamy filmy, może kiedyś sobie jakiś ciekawy podpatrzę. Zgłąb sobie sprawę sam, dużo można znaleźć ale nie na powierzchni szerokiego nurtu. Jakbyś miał jakieś wątpliwości to w miarę możliwości postaram się pomóc.

ocenił(a) film na 2
Sanos

znaczy najprawdopodobniej były to malutkie bomby jądrowe, nie jestem oczywiście specjalistą od wyburzania budynków :) ale wskazuję na to wiele zaistniałości i podobno prawo budowlane NY nakazywało podać potencjalną formę wyburzenia przed rozpoczęciem budowy i taka też została tam wpisana bo podziemny wybuch generalnie nie zagrażał ludziom na powierzchni. W każdym razie na pewno wszystkie budynki zostały wyburzone w sposób kontrolowany za pomocą detonacji, z punktu widzenia ziemskiej fizyki i wielu prawideł inżynierii jest absolutnie niemożliwe, żeby takie budynki zawaliły się od uderzenia samolotu czy pożaru.

ocenił(a) film na 5
Sanos

Hej kanapowy panie inżynierze, nie mający pojęcia jak działa stal pod wpływem wysokiej temperatury. O to film obalający te spiskowe bzdety: https://www.youtube.com/watch?v=HIb_6nEXJOs

Sanos

No cóż, to jasne, że nie jesteś specjalistą od wyburzania, bo gdybyś był, nie gadałbyś takich bzdur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones