PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=29}

Co z oczu, to z serca

Out of Sight
6,2 23 068
ocen
6,2 10 1 23068
5,8 9
ocen krytyków
Co z oczu, to z serca
powrót do forum filmu Co z oczu, to z serca

Film ma swój klimat

użytkownik usunięty

Ocena mocno zaniżona

raczej zawyżona i to ze względu na występujących aktorów, założę się, że jeżeli w filmie nie wystąpili by Lopez i Clooney tylko inni nieznani aktorzy to film miałby średnią około 4-5. Fabuła jest przeciętna, typowy film dla telewizji, nic specjalnego.

5476

Jest w tym racja, że gdyby była inna obsada film miałby niższą ocenę, ale równie dobrze można powiedzieć, że gdyby nie Depp "Piraci" byliby gorsi... słaby argument. Zgadzam się z przeciętnością fabuły, ale właśnie gra aktorska trzymała całkiem niezły poziom filmu.

Kaaarolina

Porównywanie Deppa z Lopez jest nie na miejscu.

wilkszary

Dlaczego porównywanie Deppa z Lopez jest nie na miejscu? Może to naiwne pytanie, ale serio nie wiem... No i bardziej porównanie Deppa z Clooney'em.

ocenił(a) film na 7
Kaaarolina

Ogólnie film był fajny. To nie było kino z przesłaniem, tylko fajna rozrywka i tak najlepiej na niego patrzeć - z przymrużeniem oka

ocenił(a) film na 10
5476

Film nie jest dobry dlatego, że zagrali go Lopez i Clooney. Jest dobry bo Lopez i Clooney zagrali go bardzo dobrze!

ocenił(a) film na 7
5476

gdyby tam nie zagrała JLO i George to i popcornu by nie było i ocena by była wyższa, bo fabuła fajnie zapętlona, tylko, że to taka "celebrycka" para to trzeba się do nich przyczepić

Traper515

Jak dobrze zrozumiałem, odwracasz teraz kota ogonem

ocenił(a) film na 7
5476

? Ale w jakim sensie? Ta dójka aktorów jest bardzo celebrycka, a takim zawsze się noty zaniża, jakby genialnie nie zagrali. Grałby tam jakiś "uznany przez krytyków" nudny brzydal i wielu by się zachwycało, a tak zazdrośni o urodę Clooneya szarzy "pseudointelektualni krytycy" dla zasady zjadą taką wesołą produkcję

ocenił(a) film na 9

Więc ją zawyżam :o)

ocenił(a) film na 6

No, nie inaczej. Film głupi jak mój lewy but, naiwny, ze szkoda słów, ale tak jak piszesz - ma swój klimat. :)

ocenił(a) film na 7

Ja nie lubię (ba, wręcz nie cierpię) J. Lo, ale film mi się podobał. Fajny klimacik, a ta "głupkowatość" filmu to konwencja przyjęta przez autora, trochę w stylu komedii braci Coen, które też mocno odbiegają od realizmu, ale tam nikt się nie czepia. No dobra, "nikt się nie czepia" to za dużo powiedziane, zwłaszcza w naszej pięknej Polsce:-)

ocenił(a) film na 7

na IMDb jest 7,1

ocenił(a) film na 5

Zakończenie mogłoby być lepsze.

ocenił(a) film na 8
Ryloth

Film ma swój klimat do tego niebanalne postacie i "inteligentny" humor ..klasyka, DLA MNIE Z*JEBISTY FILM..i zasługuje na lepszą ocenę

ocenił(a) film na 5
ClinEastwood

To zależy jak na to spojrzeć. Ja bym wolał inne zakończenie.

ocenił(a) film na 7

też tak myślę

Oczywiście, że zaniżona. Co prawda nie przepadam za takimi mulatkami-kundelkami, ale w tym przypadku chciałbym się dać zamknąć w tym bagażniku zamiast Clooneya;-)

Nie potrzebnie mieszali w chronologii zdarzeń chwilami nie wiedziałem o co chodzi i musiałem sie głowić co i jak ma pasować do siebie zawiodłem się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones