Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:07

Zobacz Coffee i Kareem zwiastun

Film

Coffee & Kareem

2020 1 godz. 28 min.
4,8 2 791
ocen
4,8 10 2791
182
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"840591","linkUrl":"/film/Coffee+i+Kareem-2020-840591","alt":"Coffee i Kareem","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/05/91/840591/7918509.2.jpg"}
Niezdarny gliniarz z Detroit musi podjąć się współpracy z pyskatym synem swojej dziewczyny, gdy przypadkiem wpadają razem na trop przestępczego spisku.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Coffee i Kareem
Coffee i Kareem (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:07
Coffee i Kareem | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Policjant James Coffee ([person=529242]Ed Helms[/person]) w końcu ma świetną dziewczynę - Vanessę Manning ([person=59598]Taraji P. Henson[/person]). Jednak jej uroczy dwunastoletni syn Kareem ([person=2769152]Terrence Little Gardenhigh[/person]) właśnie knuje, jak zakończyć ich związek. Aby raz na zawsze pozbyć się chłopaka matki, Kareem próbuje zatrudnić zbiegłych kryminalistów. Niestety przypadkiem ujawnia siatkę przestępczą, która bierze sobie rodzinę chłopaka na cel. Aby uchronić Vanessę, Kareem niechętnie łączy siły z Coffeem i rusza w niebezpieczny pościg po Detroit. Film "Coffee i Kareem" w reżyserii [person=79899]Michaela Dowse'a[/person] ("[film=824502]Stuber[/film]", "[film=601817]Zabijaka[/film]") to pełna akcji komedia o nawiązywaniu zaskakujących przyjaźni bez przebierania w słowach.

Policjant James Coffee (Ed Helms) w końcu ma świetną dziewczynę - Vanessę Manning (Taraji P. Henson). Jednak jej uroczy dwunastoletni syn Kareem (Terrence Little Gardenhigh) właśnie knuje, jak zakończyć ich związek. Aby raz na zawsze pozbyć się chłopaka matki, Kareem próbuje zatrudnić zbiegłych kryminalistów. Niestety przypadkiem ujawniaPolicjant James Coffee (Ed Helms) w końcu ma świetną dziewczynę - Vanessę Manning (Taraji P. Henson). Jednak jej uroczy dwunastoletni syn Kareem (Terrence Little Gardenhigh) właśnie knuje, jak zakończyć ich związek. Aby raz na zawsze pozbyć się chłopaka matki, Kareem próbuje zatrudnić zbiegłych kryminalistów. Niestety przypadkiem ujawnia siatkę przestępczą, która bierze sobie rodzinę chłopaka na cel. Aby uchronić Vanessę, Kareem niechętnie łączy siły z Coffeem i rusza w niebezpieczny pościg po Detroit. Film "Coffee i Kareem" w reżyserii Michaela Dowse'a ("Stuber", "Zabijaka") to pełna akcji komedia o nawiązywaniu zaskakujących przyjaźni bez przebierania w słowach.

dystrybucja
Netflix
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Coffee & Kareem
inne tytuły
Coffee i Kareem Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Vancouver (Kanada) i Detroit (Michigan, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dobra komedia

  jasiekd_filmweb ocenił(a) film na 7

  Dobra komedia ale na pewno nie jest humor dla każdego. Ja osobiście świetnie się bawiłem na tym filmie.

 • Film mógłby być fajny, gdyby nie ciągłe klnięcie dzieciaka

  avayorica ocenił(a) film na 3

  Nie rozumiem jak ten film w ogole przeszedł. Na początku myslalam, ze aktor grający dziecko jest doroslym aktorem, ale po sprawdzwniu okazuje sie, ze ma 12 lat. Zniesmaczona jestem tym, co wychodziło z jego ust. Mogli z tego zrobic całkiem spoko komedie, ale ... więcej

 • Ale crap!

  reynewan79 ocenił(a) film na 1

  Tego się nie da oglądać.

  9
  • Dobry pomysły wykonanie beznadziejne

   Kudzis87 ocenił(a) film na 3

   Mega przesada z tymi przeklenstwami od 12latka ,nie wiem co miał w głowie reżyser ale chyba miał pussy

   6
   • Shit

    toxicbby ocenił(a) film na 1

    Najwieksze gowno jakie widzialam, ciagle klniecie mlodego + bycie rasista z jego strony. Poczuty i irytujacy.

    1