PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728264}
7,5 67 272
oceny
7,5 10 1 67272
6,8 5
ocen krytyków
Colonia
powrót do forum filmu Colonia

Byłoby lepiej gdyby

ocenił(a) film na 7

A no właśnie - ten film zyskałby znacznie gdyby obsadzono inną aktorke w roli Leny. Ja nie ma żadnych uprzedzeń. Wręcż przeciwnie - zawsze kibicuje młodym talenom, rozumiem, że początki są niełatwe, że aktorzy uczą się całe życie.
Niestety - sądzę, że widzą to wszyscy - Emma Watson jest naprawdę kiepską aktorką. Żadnej precyzji, nadekspresja. Przykro mi to pisac ale moim zdaniem brakuje jej też wrodzonej klasy dzięki której można by potraktować jej aktorstwo jako "kiczowate ale przyjemnie strawne".
Sam film zdecydowanie wart zobaczenia.

Borys_17

Ostatnio ogladalem z Emma inne filmy niz Harry Potter i z kazdym wypada wedlug mnie coraz lepiej. Widac ze sie rozwija. Tego jeszczenie ogladalem, choc juz na trailerach wypada cakiem przyzwoicie. Mowiac o kiczowatej ale przyjemnie strawnej grze aktorskiej co masz na mysli? Tzn. Jakie aktorki graja tak wedlug Ciebie? :)

ocenił(a) film na 7
dastan3000

Nie słuchaj go bo bardzo dobrze wypadła w tej roli.

ocenił(a) film na 9
Borys_17

Ona ma niesamowicie drobną budowę i cały czas miałam wrażenie, że ma z jakieś 13 lat, ale nie zagrała źle.

Borys_17

Jak dla mnie rola dobra, lecz bez fajerwerków. Nie zgodzę się z brakiem klasy, jak dla mnie broni się naturalnym wdziękiem. Jej ton głosu i dykcja są niesamowite.
Niestety jej mimika jest sztuczna i niemal taka sama w każdej scenie. Co jest zaskakujące i przykre, bo naturalnie jest bardzo ekspresyjna ( wystarczy zobaczyć jakikolwiek wywiad).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones