PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782601}
6,7 2 232
oceny
6,7 10 1 2232
6,5 11
ocen krytyków
Columbus
powrót do forum filmu Columbus

Film, w którym nieśpieszne tempo, klimatyczna muzyka oraz uspokajające kadry sprawiają, że głównymi bohaterami tego filmu są miejsca, które odwiedzają Jin i Casey. Praktycznie niewiele się dzieje, ale mnie przykuwał do ekranu. Ujęcia jednak hipnotyzowały. Aczkolwiek czegoś mi tutaj zabrakło. Treści? Lepszych dialogów? Większej chemii między bohaterami?

ocenił(a) film na 7
drenz

Film może i jest podpisany, jako produkcja amerykańska, ale ma w sobie sporo (nie tylko przez postać bohatera) z kina koreańskiego. Stąd np. w moim odbiorze dialogi były odpowiednio wyważone. Nie oczekiwałem większej chemii od bohaterów, szczerze miałem nadzieję, że scenariusz ma coś więcej do zaoferowania, niż kliszę kina romantycznego. Może pełnej satysfakcji nie miałem, bo ostatecznie również poszedł w pewien szablon hasła "szukajmy siebie", ale i tak było to całkiem zgrabne w tym przypadku. Tutaj znów duże znaczenie ma różnica kulturowa, co było wg odczuwalne. Co do samej konstrukcji filmu i szczególnie kompozycji kadrów - również mi się podobało. Szczególnie, że poniekąd trzecim bohaterem była architektura.

ocenił(a) film na 8
drenz

https://www.youtube.com/watch?v=JFSytRgNJIc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones