Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 2:20

Zobacz Come Play zwiastun

Film

2020
5,9 29
ocen
5,9 10 29
877
chce zobaczyć
{"id":"859582","linkUrl":"/film/Come+Play-2020-859582","alt":"Come Play","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/95/82/859582/7935581.2.jpg"}
Zdesperowana matka toczy walkę o życie i duszę swojego syna, po którego rękę wyciąga przerażająca istota z równoległej rzeczywistości.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Come Play
Come Play (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 2:20
Come Play
Come Play (2020) Zwiastun nr 1 2:23
Come Play
Come Play (2020) Spot nr 1 (polski) 0:30
Come Play | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Film Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

Mały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił doMały Oliver czuje się inny i samotny. Od urodzenia nie mówi i porozumiewa się ze światem za pomocą smartfona i tabletu. Pewnego dnia za pośrednictwem tajemniczej aplikacji kontaktuje się z nim ktoś z innego świata oferując przyjaźń. Chłopiec jest szczęśliwy, że znalazł prawdziwego przyjaciela, nie podejrzewając, że właśnie wpuścił do naszego świata istotę o mrocznej duszy. Gdy rodzice Olivera zorientują się co się dzieje, wrota do innego świata będą już otwarte, a ich zamknięcie wymagać będzie potwornej ofiary.

dystrybucja
studio
Reliance Entertainment
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Come Play
inne tytuły
Larry (tytuł roboczy) USA
Więcej...
  • Czy ktoś wie jak nazywa się piosenka ze zwiastunu?

    Gesia_Skorka

    Chodzi o tą piosenke gdzie młody się obraca w pokoju z tabletem. Wpadła w ucho ta melodia, a nigdzie nie mogę znaleźć tej piosenki. Z góry dziękuje Zapowiada się fajna komedia coś jak "laleczka" :)