Film

2004 1 godz. 46 min.
6,8 23
oceny społeczności
6,8 10 1 23
105
chce zobaczyć
Wielki miłośnik komiksów Donald Swan zostaje wynajęty przez jedno z hollywoodzkich studiów do nakręcenia dokumentu o... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Wielki miłośnik komiksów Donald Swan zostaje wynajęty przez jedno z hollywoodzkich studiów do nakręcenia dokumentu o jednych z największych komiksowych bohaterów: "Commander Courage & Liberty Ladd". W wykonaniu zadania Swanowi pomogą spec od spraw marketingu, kamerzysta i wnuk twórcy "Commander Courage". Donald wyrusza w wielką "komiksową" misję z zamiarem nakręcenie rzetelnego dokumentu.

studio
Creative Light Entertainment / Timely Studios
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w San Diego (Kalifornia, USA).
W jednej ze scen Donald (Mark Hammil) i jego ekipa filmowa chcą usiąść przy stole z trzema mężczyznami, ci jednak, przestraszywszy się dokumentalistów, uciekają. Ta trójka to aktorzy którzy wystąpili z Markiem Hammilem w pierwszej trylogi Gwiezdnych Wojen: Peter Mayhew, David Prowse i Jeremy Bulloch którzy wcielili się w następujące postacie - Chewbacca, Darth Vader i Bobba Fett
Nazwiska postaci Donalda Swana (grany przez Marka Hamilla) i Dereka Spranga (grany przez Toma Henny'ego) stanowią hołd złożony dwóm rysownikom komiksowym - Curtowi Swanowi (rysującemu Supermana w latach 60tych ) oraz Dickowi Sprangowi (rysującemu Batmana w latach 50).

forum filmu Comic Book: The Movie

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.