PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492201}
5,7 782
oceny
5,7 10 1 782
Coming Soon
powrót do forum filmu Coming Soon

To, co odróżnia horrory azjatyckie od amerykańskiego badziewia to fakt, że one naprawdę STRASZĄ. Straszą, jak przystało na HORRORY, a nie epatują przemocą, okrucieństwem i flakami. Zatem - jeśli ktoś się lubi bać, to polecam (choć nie spodziewajcie się nie wiadomo jakich rewelacji :P ).

ocenił(a) film na 6
phanthasilea

straszy, to fakt. co do fabuły...
nie spodziewałem sie rewelacji, więc rozczarowany nie jestem. mogło być jednak lepiej :)))
6/10
pozdrawiam

phanthasilea

Było parę strasznych scen... Np. jak główny bohater pokazał się na ekranie filmu.

phanthasilea

Co w tym filmie było strasznego?? , no chyba że dla dzieci z przedszkola. Strasznie durna fabuła.Jedynie gra aktorów nadrabia wszystkie minusy. Jedyny azjatycki dobry horror to "Shutter" reszta tylko JakoTako ;). A najlepsze są Francuskie!! horrory, a amerykańskie też dają rady.

ocenił(a) film na 6
demson

Ocena 6/10 jak najbardziej pasuje a co do Shuttera to tez sie zgodze , że jest to jeden z ciekawszych filmów azjatyckich ale weźcie tez pod uwage , że niektorzy sa juz za starzy na strach :) i trzeba takim osobom naprawde mocnych wrażeń i bodźców więc polecam skok na Bungie badz skoki ze spadochronem sprawdziłem i polecam :)

Wartownik

Skok ze spadochronem - moje marznie. Tylko najpierw musiałby mnie ktoś wypchnąć z samolotu bo mam lęk wysokości :)

phanthasilea

dokładnie, w azjatyckich horrorach są chociaż momenty gdzie człowiek może się przestraszyć, a amerykańskie to w większości dno

ocenił(a) film na 6
Mia85

Niestety nie wszystkie horrory azjatyckie są takie fajne ( ale mimo wszystko znacznie lepsze od amerykańskich, choć i tu zdarzają się perełki :) Swoja przygodę z kinem z dalekiego wschodu zaczynałam właśnie od horrorów. Obejrzałam ich masę bo lubię szybszą prace serca, ale niestety im więcej oglądałam tym mniej cokolwiek było mnie w stanie zaskoczyć i przyprawić o dreszcz ;P Do tej pory najbardziej podobały mi się shutter, the eye, wizje i opowieść o dwóch siostrach, a co do coming soon to nie była to typowa historyjka w której pierwszoplanową role odgrywały włosy, tylko coś nowego i za to duży plus.
A jakbyś demson mógł podać jakieś fajne francuskie horrory to byłabym wdzięczna ;)

NORIKO

Moje najulubieńsze :) to : Haute Tension , Martyrs i Najście

ocenił(a) film na 6
demson

Dzięki wielkie! na pewno lukne na dwa ostatnie bo haute tension juz kiedyś ogladałam. Mi najbardziej podobała się Kalwaria, ale to raczej nie horror a psychodela jakaś ;)pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones