1 godz. 32 min.
6,7 35 260
ocen
6,7 10 35260
2 284
chce zobaczyć
6,0 5
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":5}
{"type":"film","id":4648,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Commando-1985-4648/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Commando
  • bodek75 ocenił(a) ten film na: 8

Nie piszę tu o VHS-ie . Byłem na tym filmie w kinie GDYNIA (w Łodzi). Pamiętacie to kino Non-Stop Łodzianie?
    Arnold niosący "drzewko" na ramieniu , oj robiło to wtedy wrażenie.
    Nadal mi się ten filmik podoba !!!

• karoman4 ocenił(a) ten film na: 10

bodek75 Reżyserska wersja też jest. Nie oglądałam jej jeszcze, ale mam taki zamiar.

karoman4 Nie ... ale poważnie ? To jak zdobędziesz to daj jakiś znak .

bodek75 Już mam. Na torrentach znajdziesz. Wpisz w google: Commando director's cut torrenty
    i wyskoczą Ci różne torrenty

karoman4 Dzięki !

bodek75 No problemo - jak to mówił Terminator w drugiej części ;-)

karoman4 Muszę zapytać. Czy tzw. wersja reżyserska trwa 88 minut i 3 sekundy ?

• OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

bodek75 Ale ten film słynie głównie z VHS-u (dla niezaznajomionych z tematem: chodzi o kasety magnetowidowe :) Mogę tylko pozazdrościć obejrzenia tej produkcji na ekranie kinowym ... a ja za to mogę pochwalić się obejrzeniem w kinie Godzilli (wypieki na twarzy nie schodziły nawet przez godzinę po seansie :)

• MatiNalbor ocenił(a) ten film na: 8

bodek75 Jak bylem dzieckiem ogladalem go z 50 x na vhs wtedy miazdzyl

• bodek75 Ja przyjechałem na wakacje do Warszawy i byłem na Commando w kinie Relax. To było takie duże kino na tyłach Domów Centrum. Było całe oplakatowane tym Commando. Nie pamiętam, który to był rok ale było super. Teraz czasami oglądam z płytki DVD. Klasyk. :)