PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4659}

Conan Niszczyciel

Conan the Destroyer
6,4 25 064
oceny
6,4 10 1 25064
6,0 8
ocen krytyków
Conan Niszczyciel
powrót do forum filmu Conan Niszczyciel

Conan Arnold

ocenił(a) film na 8

Erni jest tylko jeden, nie ma gościa który mógł by zagrać Conana lepiej niż on, wychowałem się na tych książkach i powiem wam że właśnie tak wygląda idealny Conan Barbarzyńca, surowy i pierwotny, właśnie tak ukazywał go Howard. A co do cycków i bzykania kilka postów pode mną, sorry stary, ale poczytaj Conana, tam prawie każdy rozdział się tym kończy.

jaycutler

Arnold pasuje do roli Conana jak świni siodło ty chyba nie czytałes książek i nie masz pojecia jak conan powinien wyglądać

behemoth2

Może i nie ,ale i tak bliżej mu do pierwowzoru niż murzynowi w nowej wersji.

Ottiss14

Sorki ale Mamoa to Hawajczyk a nie murzyn a Polinezyjczycy i to raczej Azja,tak dla ścisłości,podobno pochodzą z Tajwanu a i jego rysy twarzy są jednak Azjatyckie niż nigryckie.

szarit

Dla mnie i podejrzewam wielu ludzi ,nie ma to żadnego znaczenia. A w Rosji np. tolerancyjnie sie wszystkich kolorowych nazywa jednakowo "Czarnymi dupami" i ja niczym Ghost Dog jest zwolennikiem nie komplikowania spraw prostych.

Ottiss14

Tylko że jest różnica między "żółtkiem" a murzynem jest,choćby ta że Azjaci są dużo inteligentniejsi od czarnych.Co do Ruskich za "czarnych"tam uważa się nie tylko z tych z Azji ale też wszystkich ludzi z Kaukazu tzn. że zdecydowanie białych Gruzinów również co jest już zwykłą nienawiścią plemienną a nie rasową.

szarit

Nowy Conan to jakiś suchar. Po pierwsze niech zwiększy masę!

Witcher1990

Po pierwsze żaden prawdziwy wojownik a już szczególnie taki sprawny i ruchliwy jak był Conan nie będzie miał mega masy jaką miał kiedyś Arnold.Ta którą ma Mamoa ujdzie,jest po prostu bardziej wiarygodna i prawdopodobna niż ta co miał Arnold wcielając się w rolę Conana.

ocenił(a) film na 7
szarit

Eee tam Mamoa zagrał pulę w Grze o tron i tak dostał role Conana gdyby nie ten serial nikt nie wiedział by o jego istnieniu....

draco127

Stargate Atlantis 4-5 sezonów z tego on zagrał w co najmniej w 3 i też grał barbarzyńce,a o filmie Conan barbarzyńca było wiadomo jeszcze przed ekranizacją Gry o tron i to że w roli głównej jest właśnie Mamoa.W sumie to najpierw słyszałam właśnie o tym filmie niż serialu więc skąd przypuszczenie że nikt o nim wcześniej nie słyszał?

ocenił(a) film na 7
szarit

wyjątki się zdarzają

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones