Film

2012 1 godz. 31 min.
3,2 17
ocen
3,2 10 17
9
chce zobaczyć
{"id":"659960","linkUrl":"/film/Continuity-2012-659960","alt":"Continuity"}
Czy Bóg istnieje? Jeśli tak, to jakie są na to dowody? To pytanie od lat fascynuje ludzkość. Dla jednych jest to dogmat, inni zaś szukają potwierdzenia w... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Czy Bóg istnieje? Jeśli tak, to jakie są na to dowody? To pytanie od lat fascynuje ludzkość. Dla jednych jest to dogmat, inni zaś szukają potwierdzenia w faktach. Philippe Mora próbuje rozstrzygnąć tę kwestię poprzez telepatię i próby podróży w czasie do roku 33 n.e. Mora poszukuje Boga m.in. w dawnych obiektach obozu koncentracyjnego, naCzy Bóg istnieje? Jeśli tak, to jakie są na to dowody? To pytanie od lat fascynuje ludzkość. Dla jednych jest to dogmat, inni zaś szukają potwierdzenia w faktach. Philippe Mora próbuje rozstrzygnąć tę kwestię poprzez telepatię i próby podróży w czasie do roku 33 n.e. Mora poszukuje Boga m.in. w dawnych obiektach obozu koncentracyjnego, na wrocławskich ulicach, czy w berlińskiej kwaterze Hitlera z lat 30. Film przeplatają wywiady z ludźmi o rzekomo nadnaturalnych zdolnościach, którzy potrafią przenosić się w czasie czy teleportować. Całość ozdabiają niskobudżetowe efekty specjalne oraz muzyka elektroniczna.

studio
Really Homemade Pictures
data produkcji
2012
tytuł oryg.
Continuity
inne tytuły
The God Files (tytuł roboczy) USA
Continuity (I) (inny tytuł) USA
The God Files (tytuł roboczy) USA
Continuity (tytuł roboczy) USA
Continuity (I) (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Film był kręcony w Berlinie (Niemcy), Montrealu (Kanada), Los Angeles (Kalifornia), stanach Nowy Jork i Nowy Meksyk (USA), Melbourne (Australia) oraz Wrocławiu i Oświęcimiu (Polska).

forum filmu Continuity

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum