Contratiempo. Niewidzialny gość

Contratiempo

2016 1 godz. 46 min.
8,0 131 041
ocen
8,0 10 131041
37 243
chce zobaczyć
6,0 6
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":6}
{"type":"film","id":754287,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Contratiempo-2016-754287/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość
 • robzuch ocenił(a) ten film na: 7

  Całkiem solidny dzwon z jeleniem i seatem, ale na bmw żadnej ryski nie widać, nie wspominając o wgniotkach.

 • SIDI ocenił(a) ten film na: 7

  robzuch i ten fakt jest największą bzdurą tego filmu.Seacik jezdny bez większych uszkodzeń a chłop nie żyje ,krew się leje jak po zderzeniu z tirem .Beema to już zupełny absurd wychodzi bez żadnych uszkodzeń

 • sebekd316 ocenił(a) ten film na: 10

  SIDI Oglądaliście ten film do końca? Chłopak nie zginął w wypadku samochodowym...więc mogłabyć to delikatna stłuczka nie wymagająca kasacji strefy zgniotu w autach.

 • SIDI No dobra, ale on przecież jechał bez pasów. Poza tym na końcu jest ładnie opowiedziane jak zginął, no i oprócz tego BMW zdążyło "odbić, to przede wszystkim seat uderzył w jelenia.

 • Rockman92 ocenił(a) ten film na: 7

  SIDI oszczędzali i tyle. To film.

 • BenMaciag ocenił(a) ten film na: 10

  SIDI Rusz wyobraznia... To film niskobudzetowy.

 • XIPE ocenił(a) ten film na: 4

  robzuch największą bzdurą była krew sącząca się z auta od strony pasażera, tym bardziej, że auto od strony kierowcy stało w rowie i było przechylone :D

 • swebs9457 ocenił(a) ten film na: 8

  XIPE Jesteś bardzo spostrzegawczy , masz rację ;) Naturalną rzeczą by było że krew spływała by w stronę rowu :)

 • paulina_2017 ocenił(a) ten film na: 8

  XIPE Dziewczyna położyła tego chłopaka głową na siedzeniu pasażera, żeby nie było go widać, to by wyjaśniało krew. Chociaż uważam, że to była wpadka, bo samochód był przechylony w drugą stronę i chyba trochę za dużo tej krwi na człowieka. który przeżył.

 • tom0907 ocenił(a) ten film na: 4

  XIPE Samochód był wypełniony posoką do połowy drzwi, to co się dziwisz :P

 • przemko47 ocenił(a) ten film na: 7

  robzuch Nie jestem mechanikiem ale wiem, że nie można holować auta z automatyczną skrzynią biegów (taką miało bmw), takie auto musi być przewożone na lawecie. Poza tym kierowca i tak musiałby siedzieć w aucie holowanym - kierownica sama się nie skręci.

 • GTRcreative ocenił(a) ten film na: 7

  przemko47 https://www.youtube.com/watch?v=xyedyoqzLz0

  Są od tego specjalne hole i w filmie taki był użyty.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 6

  GTRcreative Tak, to sztywny hol. Jednak tylko dla aut z manualną skrzynia biegów. Aut z automatyczną nie holujemy, gdyż skrzynia nie ma smarowani na neutralu. Mam w domu trzy auta w automacie od lat takimi jeździmy. DSG, CVT i klasyczna hydrauliczna.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 6

  przemko47 Dokładnie. Aut z automatyczną nie holujemy, gdyż skrzynia nie ma smarowani na neutralu. Z manualną można sztywnym holem jak kolega wcześniej napisał.

 • przemko47 Mam klasyczna skrzynie od kilku lat, jedno holowanie 2km przy wolnej predkosci. Nie wiem jak w tych nowoczesnych cudach jest ale u mnie poki co smiga i nic sie nie dzieje.
  Generalnie nie powinno sie holowac ale czasem sytuacja jest jaka jest i przejechanie kilku km przy predkosci 30-40km/h na pewno nie zaszkodzi.
  To jak z myciem zebow, jak przez tydzien nie umyjesz, to na pewno nie wyleca....

 • lokiloki1915 ocenił(a) ten film na: 8

  robzuch Nie sugeruj się tym jak to było przedstawione w opowieści ona wiele razy się zmieniała i nie musiały być opowiedziane w niej wszystkie szczegóły.

 • Prochowski3 ocenił(a) ten film na: 10

  robzuch Kochani wyżej podpisani. Szukacie dziury w całym. Jak wam się film nie podobał, to piszcie śmiało. Nie każdemu musi odpowiadać to samo. A jak już szukacie mankamentów, to róbcie to z sensem.

  1 zarzut: Brak dużych uszkodzeń samochodów:
  Zderzenie tych aut nie było czołowe, choć to nawet w zasadzie nie było zderzenie, bo samochody o siebie ledwie zaczepiły. A nawet jakby się trochę stłukły, to naprężenia rozkładają się różnorodnie. Widziałem kiedyś lekką stłuczkę dwóch aut. Samochód wyprzedzany został uderzony przez gościa poszerzającego swój tor jazdy, i co? W wyprzedzających cały bok rozwalony, a w wyprzedzanym ledwo 2 rysy. Albo dzwon, gdy dostawczak wjechał w osobówkę na światłach, w Iveco chłodnica się prawie urwała, zderzak połamany, lampy potłuczone, a w osobowym - kilkucentymetrowa wgniotka na zderzaku. Nie trzeba być ekspertem, by zauważać takie rzeczy obok siebie. Dziesiątki takich sytuacji codziennie widać na drogach. W filmie kierowca poza tym jechał bez pasów i wcale nie zginął. Pewnie doznał tylko obrażeń głowy, jak wskazuje dalsza treść filmu.

  2. zarzut: kapiąca krew na prawą stronę
  Laura odciągnęła (martwego, jak się jej zdawało) kierowcę na prawą cześć auta i kapiąca mu z głowy krew wyciekała w szparę niedomkniętych drzwi, nawet jeśli auto było przechylone w przeciwną stronę. Wystarczy, że krew kapała dokładnie w szparę. Co w tym dziwnego?

  3. zarzut: Za dużo krwi:
  Czy naprawdę nigdy nie widzieliście np. rozwalonego łuku brwiowego. Przecież krew wtedy się leje jak z zarzynanego cielaka niemal…

  4 zarzut: Nie holuje się auta bez kierowcy w samochodzie holowanym.
  Jednak się holuje. Na sztywnym holu, mniej lub bardziej specjalistycznym. Cwaniaki to nawet do wozów kempingowych, dołączają sobie mniejsze autka właśnie na sztywnym holu, często można zobaczyć to na autostradach.

 • barcel0na ocenił(a) ten film na: 9

  Prochowski3 Auto da się jeszcze obronić. Ale to że ona nie wyłączyła tego telefonu, ani niby swojego który wrzuciła do śmietnika (chociaz to się później okazało kłamstwem) trochę naciągane.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 6

  barcel0na Z telefonem racja. Do tego to iPhone, czyli minimum zabezpieczony Touch ID, jak go odblokował? Do tego przelew bankowy w imieniu chłopaka. Gdzie, kiedy i z jakiego IP jest to do ustalenia. Mikrofon piórze, a facet nagrywa to w budynku po drugiej stronie na magnetofon szpulowy sprzed 40, lub więcej lat. Jest trochę niedociągnięć technicznych. Jak ktoś nie jest tego świadomy to nie zwraca jednak na to uwagi.

 • walus1981 ocenił(a) ten film na: 6

  Prochowski3 Tak, to sztywny hol. Jednak tylko dla aut z manualną skrzynia biegów. Aut z automatyczną nie holujemy, gdyż skrzynia nie ma smarowani na neutralu.

 • ApolloCreed_ ocenił(a) ten film na: 8

  robzuch film kosztował zaledwie 4mln, wiec budżet pewnie nie pozwalał na zdewastowanie takiej BEMki