PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 534
oceny
8,0 10 1 144534
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Nota przesadzona

ocenił(a) film na 6

Nota zbliżona do oceny "Shutter Island" to przesada. Pomysł ciekawy, ale potem "milion" wątków, których kierunek zmienia się ot tak na pstryknięcie palcem. Jak dla mnie w drugiej części filmu zabrakło płynności, a rozwiązania określiłbym jako mocno naciągane. Nota 6.5 byłaby dla mnie bardziej adekwatna.

otis1978

Idealnie opisane, też czuje się zawiedziony tym jak film potoczył się w drugiej połowie. Od początku świetnie zbudowano klimat i zaczepiono widzowi w głowie kilka opcji tego co mogło się stać, ale w pewnej chwili powstało nagle tyle alternatywnych wersji między którymi zaczęto przeskakiwać że cała historia zaczęła mnie wręcz męczyć. Bardzo nierówny film.

ocenił(a) film na 6
otis1978

Dokładnie! Zbyt dużo rozwiązań, zbyt te plot twisty łatwo przychodzą bohaterom. Pierwsza połowa bardzo wciągająca i klimatyczna, druga połowa to Paulo Coelho zaskoczen

ocenił(a) film na 10
otis1978

Nota to średnia wyciągnięta z ocen oglądających, jak można z tym walczyć? To nie jest obiektywna ocena filmu określona przez wyrocznię a tylko wtedy byłby sens dyskutowania o ocenie. Ludziom się podobał i ocena jest taka a nie inna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones