PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 647
ocen
8,0 10 1 144647
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Jedna ze scen głęboko mnie zastanowiła. Po niej byłem już prawie w stu procentach pewien że mordercą Laury jest Adrian. Opowiadał on Virginii (fałszywy adwokat) co zdarzyło się w pokoju hotelowym . Gdy odzyskał przytomność zauważył na podłodze zakrwawioną figurkę i podniósł ją !!!. Tak zostawił na narzędziu zbrodni swoje odciski palców !!!. Adrian został napadnięty i ogłuszony, wiedział że wszystko się może zdarzyć gdyż ma spotkanie z groźnym szantażystą , natomiast nie wiedział co się stało z Laurą . Mimo tego podnosi z ziemi narzędzie zbrodni. Ten właśnie czyn rzucił mi podejrzenie na Adriana i nie pomyliłem się. Niby można zakładać że był on zamroczony i nie wiedział co robi. Lecz to mnie nie przekonuje. Z kolei hipoteza że w pokoju był Tomas który zamordowawszy Laurę uciekł nie zostawiając śladów , jest kompletnie bez sensu. Niby Tomasowi pomagała jego żona dając mu klucz uniwersalny do okien. Ale skąd Tomas mógł wiedzieć że że ten klucz w ogóle będzie mu potrzebny. Skąd wiedział że zabijając Laurę narobi tyle hałasu że zaniepokojeni goście wezwą policję i opuszczenie pokoju drzwiami będzie niemożliwe. A potem ucieczka oknem po gzymsie do sąsiedniego pokoju , który oczywiście jest pusty. Dzieła dopełnia żona zamykając okno pokoju w którym było to zdarzenie , w taki sposób by nie zauważyli tego policjanci zabezpieczający miejsce zbrodni. Wszystko to jest tak mocno naciągane że aż nieprawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones