PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 508
ocen
8,0 10 1 144508
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

Sinopsis

ocenił(a) film na 9

Adrián Doria (Mario Casas) odnoszący sukcesy biznesmen, zostaje oskarżony o morderstwo. Deklaruje, że jest niewinny i aby to udowodnić zatrudnia najlepszą prawniczkę - Virginia Goodman (Ana Wagener), ma pomóc mu przygotować zeznania, które przekonają sędziego o niewinności biznesmena, jednak pojawia się nowy świadek oskarżenia i sprawy się komplikują... zostaje zmuszony do zweryfikowania swojej strategii...
Adrián Doria, un joven y exitoso empresario, despierta en la habitación de un hotel junto al cadáver de su amante. Acusado de asesinato, decide contratar los servicios de Virginia Goodman, la mejor preparadora de testigos del país. En el transcurso de una noche, asesora y cliente trabajarán para encontrar una duda razonable que le libre de la cárcel. (FILMAFFINITY)

ocenił(a) film na 7
emiliakosiorek

Sa gdzies napisy do tego?

ocenił(a) film na 9
Cinek_16

Chyba nie ja oglądam w oryginale

ocenił(a) film na 7
Cinek_16

jest na e f i l m y . t v

ShaolinMasta36

Jesteś już po seansie, bo nie wiem, czy się zabierać? Oceny i opis zachęcają, zdecydowanie.

ocenił(a) film na 7
pogodno_2

Jeśli mogę, to ja polecam. Zwłaszcza tym osobom, które lubią latynoskie thrillery w stylu ,,Cara Occulta", ,,Trup"

laxman

Hmm. Waham się. Brzmi dobrze. Ok, skoro polecasz ;)

ocenił(a) film na 9
pogodno_2

Film świetny - skończyłem właśnie oglądać!

ocenił(a) film na 7
Panicz_kasper

właśnie oglądam, jestem na 20 minucie intryga fajna ale ......


SPOILER!!!

aż musiałem zatrzymać film i wejść bo to jakaś kpina fabularna jest podczas tego wypadku co oni k*urwa wykombinowali to jakiś żart jest. Zamiast po prostu udawać że dopiero co przyjechali i widzą auto i to nie ich sprawa nie muszą zostawać i czekać na policje (bo wtedy romans się wyda) tylko po prostu pojechać dalej, nie są winnymi, nie są świadkami, nie mają w tym przypadku absolutnie żadnego związku z całym zajściem to oni ku*wa intryga, udawanki, chowanie ciała do bagażnika, pozbywanie się zwłok .... no proszę was - to jakaś kpina z widza.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

SPOILER !!!!

ok, już widze zepsuło im się auto ale to nie zmienia faktu że absurd goni absurd. Kobieta mogła po prosru wyjść z auto i schować się w lesie a po 15 minutach wyjść jakby była na spacerze grzybach, łapała stopa albo cokolwiek - po prostu nie widze aż takiego problemu żeby trzeba było chować zwłoki do bagażnika i jechać pozbyć się ciała !!!! no prosze was to jakiś kosmiczny absurd jest. Zamiast udziału w kolizji z którego nic by nie było to gość jedzie ze zwłokami w bagażniku zatopić auto w jeziorze !!!! nosz ku*wa dajcie spokój. do tego akcja z telefonem jak dzwonili do synai dialog:
-słyszałaś telefon?
-nie
Jakiś absurd!!!

I żeby nie było że się czepiam, przed chwilą oglądałem film z wielkim potworem biegającym po mieście w którym było pełno nielogiczności i błędów ale tam się nie czepiam bo nie miały one większego znaczenia ale tutaj jest zawiązanie akcji całego filmu oparte na takiej głupocie że aż w oczy kłuje. Dajcie spokój

BartasBartas

Nie ułatwiłeś mi decyzji, czy oglądać, czy nie, ha, ha ;)

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

Zgadzam się, tą samą uwagę miałem podczas oglądania. Po co te kombinowania? Stłuczka w górach, jeleń na drodze, brak świadków? Co najwyżej mandat ryzykowali. A jak chcieli ukryć romans, to Laura mogła iść do lasu, dojść do najbliższej wioski i jakimś PKS-em wrócić

mkopl

Ty oglądasz filmy uważnie i ze zrozumieniem? Czy tylko szukasz absurdów? Chyba to drugie, bo nie zwróciłeś uwagi, że akcja "tu i teraz" dzieje się w apartamencie Davida, który z Panią adwokat ustala strategię przesłuchania. Scena wypadku i to jak się po niej zachowują to jest retrospekcja, a dokładniej jego wersja wydarzeń.

BartasBartas

przecież to zrozumiałe. udziału w stłuczce? przecież to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. gość ma przechlapane - oskarżenie, proces (nawet jak go uniewinnią) a jest w środku zamykania interesu życia, w dodatku nawet jakby Laura się schowała to jak wytłumaczy żonie, że okłamywał ją, że jest w Paryżu a był gdzieś na jakimś zadupiu? myślisz, że jak powie, że był sam to mu żona uwierzy? akurat facet miał motywy, żeby chować ciało - zresztą obejrzyj do końca to będzie bardziej zrozumiałe. co do akcji z telefonem to rzeczywiście kicha, ale końcówka filmu trochę usprawiedliwia i wyjaśnia takie zachowanie. w mojej opinii film naprawdę bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
rodmans

nie no ogólnie film jest przyzwoity. Jednak zawiązanie całej akcji mocno kuleje. Postaw się w sytuacji gościa. Co wybierasz:

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

- wypadek ze skutkiem śmiertelnym(proszę cie to nie zniszczy mu życia takie rzeczy się dzieją i to absolutnie nic nie komplikuje obojętnie jakie stanowisko piastujesz) oraz kłamstwo żony(cokolwiek może wymyśleć-że go szantażowali że cokolwiek albo nawet że ją okłamał dla jej dobra)

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

- czy wybierasz schowanie zwłok do bagażnika, jechanie kradzionym autem z ryzykiem że przecież może cie zatrzymać policje i idziesz siedzieć za ZABÓJSTWO - 25 LAT i utopienie auto z ciałem w jeziorze.

ocenił(a) film na 7
BartasBartas

Proszę cie nie wypisuj głupot bo to było najgłupsze zawiązanie akcji jakie widziałem w życiu a mam ocenionych ponad 1000 filmów (a widziałem pewnie z pięć razy tyle) . ZAWIĄZANIE AKCJI W TYM FILMIE JEST BARDZIEJ ABSURDALNE OD JAKICHŚ TRANSFORMERSÓW, SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH I FILMÓW TEGO POKROJU

BartasBartas

a obejrzałeś film do końca? motywy jego postępowania się wyjaśniają bo miłym gościem to on nie był. jak ja bym postąpił to inna bajka, bo ja mam inne priorytety i nie musiałbym się zastanawiać co ukrywać. jakie zabójstwo? nawet jakby go policja zatrzymała to wciąż wypadek + teraz ukrywanie zwłok (jak wiesz chłopak wciąż żył). ale nie mamy co dyskutować jeżeli moje wyrażenie swojego zdania nazywasz wypisywaniem głupot a twoją argumentacja jest ilość ocenianych filmów i porównywanie tego filmu do transformersów lub szybkich i wściekłych

BartasBartas

Początek naprawdę jest kretyński. Aż przerwałam oglądanie/nie zdzierżyłam już po tej akcji z telefonem. / Dlatego tu jestem, żeby się upewnić, czy na pewno to dobry film. Trzeba być mocno upośledzonym psychicznie wyrolem, żeby w takiej sytuacji nie upewnić się na milion procent, czy ofiara wypadku żyje. Ale Wasze opinie są takie, że to dobry film. Zatem kontynuuję

użytkownik usunięty
BartasBartas

wtrącę się: tak jak napisałam wyżej,jeśli nikt z was nigdy nie znalazł się w podobnym bagnie lub nawet nie doświadczyliście zwykłego wypadku samochodowego to nie powinniście oceniać tego filmu. już pominąwszy jego romans itd. człowiek w takiej sytuacji doznaje ogromnego szoku i stresu,trzeźwe myślenie się wyłącza. trzeba się uspokoić,dojść do siebie i wtedy wszystko poskładać o ile ma się czas... nie zapominajmy,że ktoś ich widział,więc jakiś tam świadek był. nie wiedzieli kto to,skąd czy zna samochód itd. kombinować i robić sobie alibi to można po fakcie. pewnie gdyby był sam zadzwoniłby do kogo trzeba i byłoby po sprawie,ale był z kochanką która widać miała na niego wpływ

użytkownik usunięty
BartasBartas

przekombinowali trochę to fakt,ale ty patrzysz na to jako widz zza szklanego ekranu i dla ciebie ich reakcja jest irracjonalna, bo ty siedząc wygodnie na kanapie dokładnie wiedziałbyś co zrobić. natomiast gdy role się odwracają i to ty znajdujesz się w takim bagnie już tak kolorowo nie jest. milioner z kochanką,który ma wiele do stracenia. no i w każdej chwili może ktoś nadjechać...fajnie oceniać jak się nigdy nie przeżyło takiej akcji. kiedyś miałam wypadek samochodowy (bez żadnych ofiar:) i uwierz mi myślenie się wtedy wyłącza...

ocenił(a) film na 7

Miałem taką sytaucje jak ci w filmie więc się nie wymądrzaj. Jak mówie tak jest

BartasBartas

Ty oglądasz filmy uważnie i ze zrozumieniem? Czy tylko szukasz absurdów? Chyba to drugie, bo nie zwróciłeś uwagi, że akcja "tu i teraz" dzieje się w apartamencie Davida, który z Panią adwokat ustala strategię przesłuchania. Scena wypadku i to jak się po niej zachowują to jest retrospekcja, a dokładniej jego wersja wydarzeń.

ocenił(a) film na 8
BartasBartas

niesamowita gra na emocjach i napięcie sprawia, że nawet te niedociągnięcia w fabule się gdzieś zacierają. podczas seansu aż sama czułam straszny niepokój... fajny film!

BartasBartas

Zgadzam się . Kpina. Nikt normalny tak nie reaguje. A oni nie byli ani zwyrodnialcami, ani patolami

emiliakosiorek

Nie wierzę jak czytam posty tych co się czepiają zachowania Adriana i Laury po wypadku. Idioci myślący jednowymiarowo, nie rozumiejący, że to jest tylko jego wersja wydarzeń, a akcją rzeczywistą filmu jest rozmowa Adriana z Pania Adwokat. Zbyt skomplikowany film dla was, oglądajcie Batmana i Robina

emiliakosiorek

No dobra. Zakończenie usprawiedliwia ten grubymi nićmi szyty początek. Gdyby jednak ktoś lepiej to przemyślał, poprawiły pewne istotne szczegóły /przede wszystkim telefon dzwoniący na kanapie, np. mogłaby go wyłączyć szybko, a rodzice znaleźliby go po jej odjeździe /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones