PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754287}
8,0 144 647
ocen
8,0 10 1 144647
6,4 13
ocen krytyków
Contratiempo. Niewidzialny gość
powrót do forum filmu Contratiempo. Niewidzialny gość

On nie wiedział na którą się umówił z Panią Adwokat ?

ocenił(a) film na 8
Szeryf_filmweb

Przecież mu się tłumaczyła, że przyszła wcześniej.

ocenił(a) film na 7
hrabianka

Może faktycznie przegapiłem tą wypowiedź :) Dzięki

ocenił(a) film na 8
Szeryf_filmweb

Musiała przyjść wcześniej i coś ściemnić, gdyż właściwa adwokat przyszła na właściwą godzinę.

ocenił(a) film na 7
hrabianka

Obejrzę jeszcze raz i się upewnię. Wydaje mi się, że nie umawiał się. Jednak z adwokatami tak jest, że wizyty są na godzinę :)

ocenił(a) film na 8
Szeryf_filmweb

Powiedziała mu, że jest 3h wcześniej bo prokuratura ma jakiegoś nowego świadka i muszą ustalić co i jak.

ocenił(a) film na 7
spotting

Widać każdy ma swoją wersje napisów :) Powołując się na Netflix powiedziała : „Spodziewałem się pani później. Pojawiły się komplikacje. Nie mogłam dodzwonić się do Felixa. Wyjechał. Ale mówił, że wszystko jest pod kontrolą i ma coś... Co wszystko zmieni? Tak. Mnie też tak powiedział, ale nie wiedziałam wtedy o pewnej rzeczy. Być może będzie Pan dzisiaj zeznawał. Co? Mój informator twierdzi, że pojawi się świadek, którego zeznania mogą wszystko zmienić. Nie wiemy kto to, ale za 3 h stawi się w sądzie”
Nie ma żadnej informacji nt. umówionego spotkania. Jedyne co przychodzi do głowy to założony wcześniej podsłuch w mieszkaniu. Teoretycznie możliwe w skrajnej desperacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones