PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104542}
6,6 5 325
ocen
6,6 10 1 5325
Control
powrót do forum filmu Control

Skoro okazało się, że to było placebo, to.... jakim cudem stał się spokojny i uczuciowy?
Bez sensu :D

trancefan1986

Zbyt bystry to ty nie jestes... Kompletnie nie zrozumiałeś głównego pomysłu na którym opiera się film, uwazasz że jest bez sensu a mimo to dajesz ocenę 9/10.
Zadanie pomocnicze: zorientuj się czym jest placebo i na jakiej zasadzie działa.

ocenił(a) film na 9
sever

No nie jestem bystry, tak mi wstyd :( Możesz być z siebie dumny, że mnie zrugałeś :D

trancefan1986

wydaje mi się, że tak na prawdę jego brutalność była tylko maską chroniącą go przed złymi doświadczeniami z dzieciństwa a tak na prawdę był w głębi serca normalnym, uczuciowym gościem tylko musiał to w sobie odkryć. Zrobił to sam bez niczyjej pomocy ale łatwiej mu było wierzyć w ten lek. Cały czas prześladowały go wspomnienia z dzieciństwa, dopiero jak umierał zrozumiał wszystko i uwierzył w siebie.

ocenił(a) film na 5
trancefan1986

"Skoro okazało się, że to było placebo, to.... jakim cudem stał się spokojny i uczuciowy?"
Bo placebo leczy, mimo że nie zawiera żadnej substancji aktywnej. Pacjent wierzy, że zażywa lek, a jego organizm sam robi resztę. Przecież w filmie szef tej całej firmy to tłumaczy.

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

Wystarczy szczerze uwierzyć w działanie leku.
A wiara czyni cuda.
Wielokrotnie potwierdzone w rożnych doświadczeniach.

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

...W odpowiedzi zawiera się przesłanie filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones